Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Resovia U19

Resovia U19 Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

6
Elemzett mérkőzések
50.0%
Kiszámíthatóság
LDLWLD
Legutóbbi forma
1.07
Gólok / mérkőzés
Resovia U19 nem kapott piros lapot az utóbbi 27 mérkőzésen
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Resovia U19 vs Escola Varsovia U19, Central Youth League, kezdés 17:00. Odds: hazai 2.92, döntetlen 3.75, vendég 2.02. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.31, megbízhatóság 5.4/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Resovia U191
Escola U192
2.92
3.75
2.02
2
2.02
U3.5
1.85
Nem
3.00
X2
1.31
5.4
✓ X2
1.315.4
Polonia Warszawa U19 vs Resovia U19, Central Youth League, kezdés 13:00. Odds: hazai 1.33, döntetlen 5.40, vendég 5.65. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.33, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–3, a tipp nem jött be.
Vége
Polonia W. U193
Resovia U193
1.33
5.40
5.65
1
1.33
O2.5
1.53
Nem
1.83
1
1.33
8.0
1
1.338.0
Resovia U19 vs Miedz Legnica U19, Central Youth League, kezdés 10:00. Odds: hazai 3.05, döntetlen 3.90, vendég 1.90. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.28, megbízhatóság 4.6/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Vége
Resovia U190
Legnica U192
3.05
3.90
1.90
2
1.90
O2.5
1.40
Igen
1.43
X2
1.28
4.6
✓ X2
1.284.6
Lech Poznan U19 vs Resovia U19, Central Youth League, kezdés 10:00. Odds: hazai 1.17, döntetlen 7.30, vendég 7.80. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.26, megbízhatóság 1.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Lech Poznan U19 0
Resovia U191
1.17
7.30
7.80
1
1.17
O2.5
1.26
Nem
1.97
O2.5
1.26
1.0
O2.5
1.261.0
Resovia U19 vs Jagiellonia U19, Central Youth League, kezdés 12:30. Odds: hazai 2.42, döntetlen 4.00, vendég 2.25. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.43, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 0–4, a tipp nem jött be.
Vége
Resovia U190
Jagiellonia U194
2.42
4.00
2.25
2
2.25
O2.5
1.42
Igen
1.43
BTTS
1.43
6.2
BTTS
1.436.2
Odra Opole U19 vs Resovia U19, Central Youth League, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.57, döntetlen 3.90, vendég 2.15. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.53, megbízhatóság 2.3/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Odra Opole U191
Resovia U191
2.57
3.90
2.15
2
2.15
U3.5
1.53
Nem
2.42
U3.5
1.53
2.3
✓ U3.5
1.532.3
Resovia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, kezdés 10:00. Odds: hazai 2.72, döntetlen 3.80, vendég 2.10. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.51, megbízhatóság 2.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Resovia U191
Stal Rzeszow U191
2.72
3.80
2.10
1
2.72
U3.5
1.51
Nem
2.40
U3.5
1.51
2.0
✓ U3.5
1.512.0

Szezonstatisztikák

Central Youth League Lengyelország · Szezon 2025
29Mérkőzések Győzelmi arány 17%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések141529
Győzelmek235
Döntetlenek549
Vereségek7815
Lőtt gólok101626
Kapott gólok223658
Lőtt gólok átlaga0.71.10.9
Kapott gólok átlaga1.62.42.0
Kapott gól nélküli mérkőzések235
Gól nélküli mérkőzések7512
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-1
Vendég2-4
Legnagyobb vereség
Hazai0-4
Vendég7-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég7
Sorozatok
Győzelmek3
Vereségek3
Tizenegyesek
1/ 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
4–5
0-15
3–7
16-30
4–12
31-45
3–9
46-60
4–13
61-75
9–11
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.559%
17 Mérkőzések
Több mint 1.517%
5 Mérkőzések
Több mint 2.510%
3 Mérkőzések
Több mint 3.53%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Resovia U19 – tippek és fogadási előrejelzések

Resovia U19 tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Resovia U19-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 6 Resovia U19-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 50.0%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Central Youth League idényben Resovia U19 mérlege 29 mérkőzés után 5 győzelem, 9 döntetlen és 15 vereség; 26 lőtt gól (meccsenként 0.9), 58 kapott gól és 5 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Resovia U19-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Resovia U19 csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.