Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Vicenza U19

Vicenza U19 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

16
Broj prognoza
68.8%
Predvidljivost
DWWDDD
Nedavna forma
1.47
Prosjek golova
Vicenza U19 ne dobiva crveni karton u 29 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 2.10 domaćin, 3.40 neriješeno, 3.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.72, povjerenje 4.3/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
GG
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Vicenza U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.87 domaćin, 3.60 neriješeno, 3.50 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.25, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U192
Reggiana U190
▾1.87
▴3.60
3.50
1
▾1.87
O2.5
1.72
GG
1.66
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0
Vicenza U19 vs Pro Vercelli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.77 domaćin, 3.70 neriješeno, 3.75 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.22, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U192
Pro V0
▾1.77
▴3.70
▴3.75
1
▾1.77
O2.5
▾1.63
NG
▾2.17
1X
▾1.22
5.0
✓ 1X
▾1.225.0
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.37 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.60 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.82, povjerenje 4.2/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Renate U191
Vicenza U191
▴2.37
▾3.35
2.60
X
▾3.35
O2.5
1.82
GG
1.68
O2.5
1.82
4.2
O2.5
1.824.2
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.30 domaćin, 3.40 neriješeno, 2.70 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.38, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Renate U191
Vicenza U191
▴2.30
▴3.40
▾2.70
1
▴2.30
O2.5
▴1.73
GG
▴1.62
1X
▴1.38
5.0
✓ 1X
▴1.385.0
Vicenza U19 vs Udinese U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.50 domaćin, 3.55 neriješeno, 2.37 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.47, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U191
Udinese U191
▴2.50
▴3.55
▾2.37
X2
1.44
O2.5
▾1.55
GG
▾1.47
GG
▾1.47
5.0
✓ GG
▾1.475.0
Vicenza U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 5.00 domaćin, 4.15 neriješeno, 1.52 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.56, povjerenje 3.3/10. Konačni rezultat 2–3, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U192
Como U19 3
▴5.00
▴4.15
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.56
GG
▴1.68
O2.5
▾1.56
3.3
✓ O2.5
▾1.563.3
Vicenza U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:30. Kvote: 1.69 domaćin, 4.00 neriješeno, 4.20 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.54, povjerenje 3.2/10. Konačni rezultat 0–3, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U190
AlbinoLeffe U193
▾1.69
▴4.00
▴4.20
X2
1.98
U3.5
1.54
GG
▴1.59
U3.5
▴1.54
3.2
✓ U3.5
▴1.543.2

Statistika sezone

Campionato Primavera - 2 Italija · Sezona 2026
7Utakmice Postotak pobjeda 43%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice527
Pobjede303
Remiji123
Porazi101
Postignuti golovi9211
Primljeni golovi426
Prosjek postignutih golova1.81.01.6
Prosjek primljenih golova0.81.00.9
Čiste mreže303
Bez postignutog gola101
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-0
Gost-
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost-
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost1
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost1
Nizovi
Pobjede2
Porazi0
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–1
0-15
2–2
16-30
3–1
31-45
2–0
46-60
2–0
61-75
2–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.586%
6 utakmica
Više od 1.557%
4 utakmica
Više od 2.514%
1 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Italija - Campionato Primavera - 2
# Momčad U G B
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Vicenza U19 — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Vicenza U19? NerdyTips nudi nogometne tipove za Vicenza U19 koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 16 utakmica u kojima je igrala momčad Vicenza U19, uz točnost Best Tip prognoza od 68.8%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Campionato Primavera - 2, Vicenza U19 bilježi 3 pobjeda, 3 remija i 1 poraza u 7 utakmica, uz 11 postignutih golova (1.6 po utakmici) i 6 primljenih, te 3 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Vicenza U19 ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Vicenza U19 je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.