Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Vicenza U19

Vicenza U19 Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

16
Tipované zápasy
68.8%
Úspešnosť tipov
DWWDDD
Aktuálna forma
1.47
Góly / zápas
Vicenza U19 nemal v posledných 29 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, výkop 10:00. Kurzy: 2.10 domáci, 3.40 remíza, 3.00 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.72, dôvera 4.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
Áno
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Vicenza U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 1.87 domáci, 3.60 remíza, 3.50 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.25, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Vicenza U192
Reggiana U190
▾1.87
▴3.60
3.50
1
▾1.87
O2.5
1.72
Áno
1.66
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0
Vicenza U19 vs Pro Vercelli U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 1.77 domáci, 3.70 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.22, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Vicenza U192
Pro V0
▾1.77
▴3.70
▴3.75
1
▾1.77
O2.5
▾1.63
Nie
▾2.17
1X
▾1.22
5.0
✓ 1X
▾1.225.0
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 2.37 domáci, 3.35 remíza, 2.60 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.82, dôvera 4.2/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Renate U191
Vicenza U191
▴2.37
▾3.35
2.60
X
▾3.35
O2.5
1.82
Áno
1.68
O2.5
1.82
4.2
O2.5
1.824.2
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 2.30 domáci, 3.40 remíza, 2.70 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.38, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Renate U191
Vicenza U191
▴2.30
▴3.40
▾2.70
1
▴2.30
O2.5
▴1.73
Áno
▴1.62
1X
▴1.38
5.0
✓ 1X
▴1.385.0
Vicenza U19 vs Udinese U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 2.50 domáci, 3.55 remíza, 2.37 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.47, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Vicenza U191
Udinese U191
▴2.50
▴3.55
▾2.37
X2
1.44
O2.5
▾1.55
Áno
▾1.47
ODG
▾1.47
5.0
✓ ODG
▾1.475.0
Vicenza U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 5.00 domáci, 4.15 remíza, 1.52 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.56, dôvera 3.3/10. Konečný výsledok 2–3, tip trafený.
Kon.
Vicenza U192
Como U19 3
▴5.00
▴4.15
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.56
Áno
▴1.68
O2.5
▾1.56
3.3
✓ O2.5
▾1.563.3
Vicenza U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, výkop 13:30. Kurzy: 1.69 domáci, 4.00 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.54, dôvera 3.2/10. Konečný výsledok 0–3, tip trafený.
Kon.
Vicenza U190
AlbinoLeffe U193
▾1.69
▴4.00
▴4.20
X2
1.98
U3.5
1.54
Áno
▴1.59
U3.5
▴1.54
3.2
✓ U3.5
▴1.543.2

Štatistiky sezóny

Campionato Primavera - 2 Taliansko · Sezóna 2026
7Zápasy Percento výhier 43%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy527
Výhry303
Remízy123
Prehry101
Strelené góly9211
Inkasované góly426
Priemer strelených gólov1.81.01.6
Priemer inkasovaných gólov0.81.00.9
Čisté kontá303
Bez streleného gólu101
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku-
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku1
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku1
Série
Výhry2
Prehry0
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–1
0-15
2–2
16-30
3–1
31-45
2–0
46-60
2–0
61-75
2–2
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.586%
6 zápasov
Nad 1.557%
4 zápasov
Nad 2.514%
1 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Taliansko - Campionato Primavera - 2
# Tím Z G B
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Tipy a predpovede na Vicenza U19

Hľadáte tipy na Vicenza U19? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Vicenza U19, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 16 zápasov s účasťou Vicenza U19 s úspešnosťou Best Tip 68.8%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Campionato Primavera - 2 má Vicenza U19 po 7 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 3, remízy: 3, prehry: 1. Strelené góly: 11 (1.6 na zápas), inkasované: 6, čisté kontá: 3.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Vicenza U19 zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Vicenza U19 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.