Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Minsk II

Minsk 2 Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

19
Elemzett mérkőzések
57.9%
Kiszámíthatóság
LWLLLD
Legutóbbi forma
1.60
Gólok / mérkőzés
Minsk II legalább 1 gólt kapott az utóbbi 8 mérkőzésen
Minsk II utóbbi 8 mérkőzésén rendre 1,5 gólnál több esett
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Minsk II vs Orsha, 1. Division, kezdés 11:30. Odds: hazai 1.82, döntetlen 3.65, vendég 3.40. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.50, megbízhatóság 1.9/10. Végeredmény 1–5, a tipp bejött.
Vége
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
Nem
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Volna vs Minsk II, 1. Division, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.15, döntetlen 3.75, vendég 2.67. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.60, megbízhatóság 3.3/10. Végeredmény 1–4, a tipp nem jött be.
Vége
Volna1
Minsk 24
2.15
3.75
2.67
2
2.67
U3.5
1.60
Nem
2.57
U3.5
1.60
3.3
U3.5
1.603.3
Minsk II vs Smorgon, 1. Division, kezdés 16:00. Odds: hazai 2.67, döntetlen 3.45, vendég 2.25. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.36, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Vége
Minsk 20
Smorgon2
2.67
3.45
2.25
2
2.25
O2.5
1.67
Igen
1.58
X2
1.36
8.0
✓ X2
1.368.0
Bumprom vs Minsk II, 1. Division, kezdés 13:00. Odds: hazai 1.97, döntetlen 3.50, vendég 3.20. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.49, megbízhatóság 5.9/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
BumProm Gomel2
Minsk 21
1.97
3.50
3.20
1
1.97
O2.5
1.49
Igen
1.47
O2.5
1.49
5.9
✓ O2.5
1.495.9
Shakhter Soligorsk vs Minsk II, 1. Division, kezdés 12:30. Odds: hazai 1.80, döntetlen 4.00, vendég 3.30. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.42, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 2–0, a tipp nem jött be.
Vége
Soligorsk2
Minsk 20
1.80
4.00
3.30
X2
1.82
O2.5
1.37
Igen
1.42
BTTS
1.42
5.0
BTTS
1.425.0
Minsk II vs Osipovichy, 1. Division, kezdés 16:00. Odds: hazai 1.58, döntetlen 4.20, vendég 4.15. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.36, megbízhatóság 2.7/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
Minsk 2 1
Osipovichy1
1.58
4.20
4.15
1
1.58
O2.5
1.36
Nem
2.55
O2.5
1.36
2.7
O2.5
1.362.7
Lida vs Minsk II, 1. Division, kezdés 13:00. Odds: hazai 1.72, döntetlen 3.90, vendég 3.70. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.48, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–2, a tipp bejött.
Vége
Lida3
Minsk 22
1.72
3.90
3.70
1
1.72
O2.5
▾1.48
Igen
▾1.52
O2.5
▾1.48
8.0
✓ O2.5
▾1.488.0
Minsk II vs Niva, 1. Division, kezdés 14:30. Odds: hazai 5.15, döntetlen 5.00, vendég 1.39. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 1.39, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–4, a tipp bejött.
Vége
Minsk 23
Niva4
▾5.15
▴5.00
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
1.26
Igen
1.44
2
▾1.39
8.0
✓ 2
▾1.398.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Minsk II, 1. Division, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.88, döntetlen 3.65, vendég 3.35. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.48, megbízhatóság 5.4/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
Igen
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Minsk II vs Ostrovets FC, 1. Division, kezdés 15:30. Odds: hazai 2.30, döntetlen 3.50, vendég 2.57. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.38, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
Igen
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2

Szezonstatisztikák

1. Division Belarusz · Szezon 2026
30Mérkőzések Győzelmi arány 33%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések151530
Győzelmek2810
Döntetlenek303
Vereségek10717
Lőtt gólok142842
Kapott gólok372158
Lőtt gólok átlaga0.91.91.4
Kapott gólok átlaga2.51.41.9
Kapott gól nélküli mérkőzések145
Gól nélküli mérkőzések628
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai2-1
Vendég0-4
Legnagyobb vereség
Hazai0-6
Vendég3-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai6
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek4
Vereségek4
Tizenegyesek
2/ 4
50.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
4–3
0-15
8–6
16-30
5–11
31-45
7–6
46-60
8–12
61-75
8–19
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0-155
16-305
31-458
46-6013
61-7513
76-9012
61Sárga
4Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.573%
22 Mérkőzések
Több mint 1.537%
11 Mérkőzések
Több mint 2.520%
6 Mérkőzések
Több mint 3.510%
3 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Játékos Kor Poz Ért
A. Radin A. Radin 17 FWD -
N. Romanov N. Romanov 18 FWD -
P. Struk P. Struk 18 FWD -
V. Malyutin V. Malyutin 20 FWD -
D. Denisenko D. Denisenko 19 MID -
S. Penchuk S. Penchuk 24 MID -
A. Bogdan A. Bogdan 19 MID -
Y. Yatsyno Y. Yatsyno 20 MID -
E. Kindruk E. Kindruk 20 MID -
A. Migdalenok A. Migdalenok 22 MID -
D. Volkovets D. Volkovets 19 MID -
K. Malitskiy K. Malitskiy 25 MID -
A. Garnastay A. Garnastay 19 MID -
Z. Drachev Z. Drachev 17 MID -
I. Ivanov I. Ivanov 20 MID -
Dmitry Morozov Dmitry Morozov 19 MID -
T. Voytekhovich T. Voytekhovich 18 MID -
M. Bondarenko M. Bondarenko 20 MID -
I. Rodionov I. Rodionov 20 MID -
R. Sitnikov R. Sitnikov 19 DEF -
V. Dobishchuk V. Dobishchuk 18 DEF -
V. Grekovich V. Grekovich 20 DEF -
A. Tumanov A. Tumanov 22 DEF -
V. Ganchuk V. Ganchuk 19 DEF -
T. Borisenkov T. Borisenkov 20 DEF -
V. Ignatjev V. Ignatjev 22 GK -
M. Sukharenko M. Sukharenko 21 GK -

Tabella

Belarusz - 1. Division
# Csapat M G P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Minsk II – tippek és fogadási előrejelzések

Minsk II tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Minsk II-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 19 Minsk II-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 57.9%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális 1. Division idényben Minsk II mérlege 30 mérkőzés után 10 győzelem, 3 döntetlen és 17 vereség; 42 lőtt gól (meccsenként 1.4), 58 kapott gól és 5 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Minsk II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Minsk II csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.