Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
KS Wieczysta Krakow II

Wieczysta II Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

5
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
LDWDW
Aktuálna forma
1
Góly / zápas
KS Wieczysta Krakow II nemal v posledných 16 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas III Liga - Group 4 · so 7. novembra · 14:00
KSZO 1929
VS
Wieczysta II
Best Tip
Kurz
Dôvera 7.4/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

KS Wieczysta Krakow II vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, výkop 13:00. Kurzy: 2.90 domáci, 3.60 remíza, 2.23 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.59, dôvera 4.1/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
Wieczysta II1
Wisla Krakow II2
▴2.90
▾3.60
▴2.23
1
▴2.90
O2.5
▴1.53
Áno
▴1.48
1X
▾1.59
4.1
1X
▾1.594.1
Naprzod vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, výkop 13:00. Kurzy: 2.47 domáci, 3.55 remíza, 2.56 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.44, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Naprzod2
Wieczysta II2
▾2.47
▴3.55
▾2.56
1
▾2.47
U3.5
▴1.60
Nie
2.50
1X
▴1.44
8.0
✓ 1X
▴1.448.0
KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, výkop 11:00. Kurzy: 1.60 domáci, 4.50 remíza, 5.65 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.60, dôvera 1.2/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
▴1.60
U3.5
▾1.72
Áno
▾1.77
1
▴1.60
1.2
✓ 1
▴1.601.2
Pogon-Sokol Lubaczow vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, výkop 14:00. Kurzy: 2.50 domáci, 3.55 remíza, 2.76 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.55, dôvera 1.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Lubaczow1
Wieczysta II1
▾2.50
▴3.55
▴2.76
X2
1.55
U3.5
1.47
Áno
▾1.54
X2
▴1.55
1.3
✓ X2
▴1.551.3
KS Wieczysta Krakow II vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4, výkop 11:00. Kurzy: 3.05 domáci, 3.60 remíza, 2.12 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.33, dôvera 6.7/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Wieczysta II1
Wislanie0
▴3.05
3.60
▾2.12
2
▾2.12
U3.5
1.58
Nie
2.37
X2
▾1.33
6.7
X2
▾1.336.7

Štatistiky sezóny

III Liga - Group 4 Poľsko · Sezóna 2026
15Zápasy Percento výhier 27%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7815
Výhry224
Remízy224
Prehry347
Strelené góly51015
Inkasované góly81119
Priemer strelených gólov0.71.31.0
Priemer inkasovaných gólov1.11.41.3
Čisté kontá314
Bez streleného gólu224
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma1-0
Vonku0-3
Najvyššia prehra
Doma1-3
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma1
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku3
Série
Výhry1
Prehry3
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–3
0-15
5–4
16-30
1–3
31-45
4–2
46-60
4–2
61-75
1–1
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.573%
11 zápasov
Nad 1.520%
3 zápasov
Nad 2.57%
1 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Poľsko - III Liga - Group 4
# Tím Z G B
1 Chełmianka Chełm 15 25-6 37
2 KSZO 1929 15 27-13 29
3 Wisłoka Dębica 15 23-17 29
4 Hetman Zamosc 15 28-22 26
5 Naprzód 15 31-28 25
6 Czarni Połaniec 15 22-20 25
7 Wiślanie Jaśkowice 15 23-16 24
8 Wisła Kraków II 15 20-20 22
9 Siarka Tarnobrzeg 15 23-22 21
10 Star Starachowice 15 24-24 20
11 Jarosław 15 31-28 18
12 Sokół Kolb. 15 14-17 16
13 KS Wieczysta Krakow II 15 15-19 16
14 Korona Kielce II 15 29-35 14
15 Busko-Zdroj 15 20-35 14
16 Podlasie Biała Podlaska 15 11-24 13
17 Moravia Morawica 15 19-26 12
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 15 17-30 11

V aktuálnej sezóne III Liga - Group 4 má KS Wieczysta Krakow II po 15 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 4, prehry: 7. Strelené góly: 15 (1.0 na zápas), inkasované: 19, čisté kontá: 4.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na KS Wieczysta Krakow II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

KS Wieczysta Krakow II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.