Moravia Morawica Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
5
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
WLLDD
Aktuálna forma
1.40
Góly / zápas
Ďalší zápas
III Liga - Group 4 · so 7. novembra · 12:00
Moravia Morawica
VS
Starachowice
Best Tip
Kurz
Dôvera
6.3/10
Odomknúť tip
Posledné zápasy
Podlasie Biala Podlaska vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, výkop 17:00. Kurzy: 1.75 domáci, 4.45 remíza, 5.30 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 2.42, dôvera 3.9/10. Konečný výsledok 0–4, tip trafený.
Biala Podlaska 0
Moravia Morawica4Moravia Morawica vs Siarka Tarnobrzeg, III Liga - Group 4, výkop 13:00. Kurzy: 3.80 domáci, 3.90 remíza, 2.10 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.57, dôvera 5.5/10. Konečný výsledok 2–3, tip trafený.
Moravia Morawica2
Siarka3KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, výkop 11:00. Kurzy: 1.60 domáci, 4.50 remíza, 5.65 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.60, dôvera 1.2/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Moravia Morawica vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4, výkop 14:00. Kurzy: 3.75 domáci, 3.45 remíza, 2.13 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.56, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 0–0, tip netrafený.
Moravia Morawica0
Wisloka Debica0Sokol Kolb. vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, výkop 14:30. Kurzy: 1.63 domáci, 4.00 remíza, 4.50 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.63, dôvera 3.3/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Sokol Kolb.2
Moravia Morawica2
Kon.
▴1.75
▾4.45
▾5.30
2
O2.5
Áno
X2
3.9
✓ X2
Kon.
▾3.80
▾3.90
▴2.10
2
O2.5
Áno
ODG
5.5
✓ ODG
Kon.
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
Áno
1
1.2
✓ 1
Kon.
▾3.75
3.45
▴2.13
X
O2.5
Áno
ODG
5.2
ODG
Kon.
1.63
4.00
4.50
1
U3.5
Áno
1
3.3
1
Štatistiky sezóny
III Liga - Group 4
15Zápasy
Percento výhier 20%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 8 | 7 | 15 |
| Výhry | 1 | 2 | 3 |
| Remízy | 2 | 1 | 3 |
| Prehry | 5 | 4 | 9 |
| Strelené góly | 9 | 10 | 19 |
| Inkasované góly | 18 | 8 | 26 |
| Priemer strelených gólov | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Priemer inkasovaných gólov | 2.3 | 1.1 | 1.7 |
| Čisté kontá | 1 | 2 | 3 |
| Bez streleného gólu | 4 | 2 | 6 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-2
Vonku0-4
Najvyššia prehra
Doma0-4
Vonku2-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku2
Série
Výhry1
Prehry5
Penalty
3/ 3
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.560%
9 zápasov
Nad 1.540%
6 zápasov
Nad 2.513%
2 zápasov
Nad 3.513%
2 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
V aktuálnej sezóne III Liga - Group 4 má Moravia Morawica po 15 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 3, remízy: 3, prehry: 9. Strelené góly: 19 (1.3 na zápas), inkasované: 26, čisté kontá: 3.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Moravia Morawica zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
Moravia Morawica je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.