Moravia Morawica Tahminler, istatistikler ve form
Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.
5
Tahmin edilen maçlar
–
Öngörülebilirlik oranı
WLLDD
Son form
1.40
Gol / Maç
Sonraki maç
III Liga - Group 4 · 7 Kas Cmt · 12:00
Moravia Morawica
VS
Starachowice
Best Tip
Oran
Güven
6.3/10
Tahmini aç
Son maçlar
Podlasie Biala Podlaska - Moravia Morawica, III Liga - Group 4, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 1.75, beraberlik 4.45, deplasman 5.30. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 2.42, güven 3.9/10. Maç sonucu 0–4, tahmin tuttu.
Biala Podlaska 0
Moravia Morawica4Moravia Morawica - Siarka Tarnobrzeg, III Liga - Group 4, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 3.80, beraberlik 3.90, deplasman 2.10. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.57, güven 5.5/10. Maç sonucu 2–3, tahmin tuttu.
Moravia Morawica2
Siarka3KS Wieczysta Krakow II - Moravia Morawica, III Liga - Group 4, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.60, beraberlik 4.50, deplasman 5.65. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.60, güven 1.2/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Moravia Morawica - Wisloka Debica, III Liga - Group 4, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 3.75, beraberlik 3.45, deplasman 2.13. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.56, güven 5.2/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tutmadı.
Moravia Morawica0
Wisloka Debica0Sokol Kolb. - Moravia Morawica, III Liga - Group 4, başlama saati 14:30. Oranlar: ev sahibi 1.63, beraberlik 4.00, deplasman 4.50. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.63, güven 3.3/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
Sokol Kolb.2
Moravia Morawica2
MS
▴1.75
▾4.45
▾5.30
2
O2.5
Var
X2
3.9
✓ X2
MS
▾3.80
▾3.90
▴2.10
2
O2.5
Var
KG Var
5.5
✓ KG Var
MS
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
Var
1
1.2
✓ 1
MS
▾3.75
3.45
▴2.13
X
O2.5
Var
KG Var
5.2
KG Var
MS
1.63
4.00
4.50
1
U3.5
Var
1
3.3
1
Sezon istatistikleri
III Liga - Group 4
15Maçlar
Galibiyet oranı 20%
Performans analizi
| İstatistik | Ev sahibi | Deplasman | Toplam |
|---|---|---|---|
| Maçlar | 8 | 7 | 15 |
| Galibiyetler | 1 | 2 | 3 |
| Beraberlikler | 2 | 1 | 3 |
| Mağlubiyetler | 5 | 4 | 9 |
| Atılan goller | 9 | 10 | 19 |
| Yenilen goller | 18 | 8 | 26 |
| Maç başına atılan gol | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Maç başına yenilen gol | 2.3 | 1.1 | 1.7 |
| Gol yenmeyen maçlar | 1 | 2 | 3 |
| Gol atılamayan maçlar | 4 | 2 | 6 |
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi4-2
Deplasman0-4
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-4
Deplasman2-1
En fazla atılan gol
Ev sahibi4
Deplasman4
En fazla yenilen gol
Ev sahibi4
Deplasman2
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet5
Penaltılar
3/ 3
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Atılan
Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
1Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.560%
9 Maçlar
Üst 1.540%
6 Maçlar
Üst 2.513%
2 Maçlar
Üst 3.513%
2 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar
Oyuncular
Oyuncu verisi bulunmuyor
Puan durumu
| # | Takım | O | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
Mevcut III Liga - Group 4 sezonunda Moravia Morawica, 15 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 9 mağlubiyet elde etmiş; 19 gol atmış (maç başına 1.3) ve 26 gol yemiş, 3 kez kalesini gol yemeden korumuştur.
NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Moravia Morawica tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.
Moravia Morawica, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.