Wieczysta II Pronòstics, estadístiques i forma
Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.
5
Partits pronosticats
–
Previsibilitat
LDWDW
Forma recent
1
Gols / partit
KS Wieczysta Krakow II no va rebre targetes vermelles en els últims 16 partits
Proper partit
III Liga - Group 4 · ds., 7 de nov. · 14:00
KSZO 1929
VS
Wieczysta II
Best Tip
Quota
Confiança
7.4/10
Desbloqueja el pronòstic
Partits recents
KS Wieczysta Krakow II vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, inici a les 13:00. Quotes: 2.90 local, 3.60 empat, 2.23 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.59, confiança 4.1/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
Wieczysta II1
Wisla Krakow II2Naprzod vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, inici a les 13:00. Quotes: 2.47 local, 3.55 empat, 2.56 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.44, confiança 8.0/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
Naprzod2
Wieczysta II2KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, inici a les 11:00. Quotes: 1.60 local, 4.50 empat, 5.65 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.60, confiança 1.2/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Pogon-Sokol Lubaczow vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, inici a les 14:00. Quotes: 2.50 local, 3.55 empat, 2.76 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.55, confiança 1.3/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
Lubaczow1
Wieczysta II1KS Wieczysta Krakow II vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4, inici a les 11:00. Quotes: 3.05 local, 3.60 empat, 2.12 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.33, confiança 6.7/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
Wieczysta II1
Wislanie0
FT
▴2.90
▾3.60
▴2.23
1
O2.5
Sí
1X
4.1
1X
FT
▾2.47
▴3.55
▾2.56
1
U3.5
No
1X
8.0
✓ 1X
FT
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
Sí
1
1.2
✓ 1
FT
▾2.50
▴3.55
▴2.76
X2
U3.5
Sí
X2
1.3
✓ X2
FT
▴3.05
3.60
▾2.12
2
U3.5
No
X2
6.7
X2
Estadístiques de temporada
III Liga - Group 4
15Partits
Taxa de victòries 27%
Desglossament del rendiment
| Estadística | Local | Visitant | Total |
|---|---|---|---|
| Partits | 7 | 8 | 15 |
| Victòries | 2 | 2 | 4 |
| Empats | 2 | 2 | 4 |
| Derrotes | 3 | 4 | 7 |
| Gols a favor | 5 | 10 | 15 |
| Gols en contra | 8 | 11 | 19 |
| Mitjana de gols a favor | 0.7 | 1.3 | 1.0 |
| Mitjana de gols en contra | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Porteries a zero | 3 | 1 | 4 |
| Partits sense marcar | 2 | 2 | 4 |
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local1-0
Visitant0-3
Derrota més àmplia
Local1-3
Visitant3-1
Més gols marcats
Local1
Visitant3
Més gols encaixats
Local3
Visitant3
Ratxes
Victòries1
Derrotes3
Minuts de gol (a favor vs en contra)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Marcats
Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.573%
11 Partits
Més de 1.520%
3 Partits
Més de 2.57%
1 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits
Jugadors
No hi ha dades disponibles de jugadors
Classificació
| # | Equip | J | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
En la temporada actual de III Liga - Group 4, KS Wieczysta Krakow II ha aconseguit 4 victòries, 4 empats i 7 derrotes en 15 partits, marcant 15 gols (1.0 per partit) i encaixant-ne 19, amb 4 porteries a zero.
NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de KS Wieczysta Krakow II continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.
KS Wieczysta Krakow II és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.