Wieczysta II Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα
AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.
5
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
LDWDW
Πρόσφατη φόρμα
1
Γκολ / αγώνα
KS Wieczysta Krakow II δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 16 αγώνες
Επόμενος αγώνας
III Liga - Group 4 · Σάβ 7 Νοε · 14:00
KSZO 1929
VS
Wieczysta II
Best Tip
Απόδοση
Εμπιστοσύνη
7.4/10
Ξεκλείδωσε το προγνωστικό
Πρόσφατοι αγώνες
KS Wieczysta Krakow II vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.90, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 2.23. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.59, εμπιστοσύνη 4.1/10. Τελικό σκορ 1–2, χαμένο προγνωστικό.
Wieczysta II1
Wisla Krakow II2Naprzod vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.47, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 2.56. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.44, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Naprzod2
Wieczysta II2KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.60, ισοπαλία 4.50, φιλοξενούμενη 5.65. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 1.2/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Pogon-Sokol Lubaczow vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.50, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 2.76. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 1.3/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Lubaczow1
Wieczysta II1KS Wieczysta Krakow II vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.05, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 2.12. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 6.7/10. Τελικό σκορ 1–0, χαμένο προγνωστικό.
Wieczysta II1
Wislanie0
Τέλος
▴2.90
▾3.60
▴2.23
1
O2.5
GG
1X
4.1
1X
Τέλος
▾2.47
▴3.55
▾2.56
1
U3.5
NG
1X
8.0
✓ 1X
Τέλος
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
GG
1
1.2
✓ 1
Τέλος
▾2.50
▴3.55
▴2.76
X2
U3.5
GG
X2
1.3
✓ X2
Τέλος
▴3.05
3.60
▾2.12
2
U3.5
NG
X2
6.7
X2
Στατιστικά σεζόν
III Liga - Group 4
15Αγώνες
Ποσοστό νικών 27%
Ανάλυση απόδοσης
| Στατιστικό | Εντός έδρας | Εκτός έδρας | Σύνολο |
|---|---|---|---|
| Αγώνες | 7 | 8 | 15 |
| Νίκες | 2 | 2 | 4 |
| Ισοπαλίες | 2 | 2 | 4 |
| Ήττες | 3 | 4 | 7 |
| Γκολ υπέρ | 5 | 10 | 15 |
| Γκολ κατά | 8 | 11 | 19 |
| Μ.Ο. γκολ υπέρ | 0.7 | 1.3 | 1.0 |
| Μ.Ο. γκολ κατά | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Χωρίς παθητικό | 3 | 1 | 4 |
| Αγώνες χωρίς γκολ | 2 | 2 | 4 |
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας1-0
Εκτός έδρας0-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-3
Εκτός έδρας3-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας1
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες1
Ήττες3
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Υπέρ
Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.573%
11 Αγώνες
Over 1.520%
3 Αγώνες
Over 2.57%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες
Παίκτες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών
Βαθμολογία
| # | Ομάδα | Α | Γ | Β |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
Στη φετινή σεζόν της III Liga - Group 4, η KS Wieczysta Krakow II κατέγραψε 4 νίκες, 4 ισοπαλίες και 7 ήττες σε 15 αγώνες, σκοράροντας 15 γκολ (1.0 ανά αγώνα) με 19 κατά και 4 αγώνες χωρίς παθητικό.
Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για KS Wieczysta Krakow II παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.
Η ομάδα KS Wieczysta Krakow II είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.