Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
KS Wieczysta Krakow II

Wieczysta II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

5
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
LDWDW
Viimeaikainen vire
1
Maalit / ottelu
KS Wieczysta Krakow II ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 16 ottelussa
Seuraava ottelu III Liga - Group 4 · la 7. marrask. · 14.00
KSZO 1929
VS
Wieczysta II
Best Tip
Kerroin
Luottamus 7.4/10
Avaa ennuste

Viimeisimmät ottelut

KS Wieczysta Krakow II vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.90 koti, 3.60 tasapeli, 2.23 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.59, luottamus 4.1/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Wieczysta II1
Wisla Krakow II2
▴2.90
▾3.60
▴2.23
1
▴2.90
O2.5
▴1.53
Kyllä
▴1.48
1X
▾1.59
4.1
1X
▾1.594.1
Naprzod vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.47 koti, 3.55 tasapeli, 2.56 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.44, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Naprzod2
Wieczysta II2
▾2.47
▴3.55
▾2.56
1
▾2.47
U3.5
▴1.60
Ei
2.50
1X
▴1.44
8.0
✓ 1X
▴1.448.0
KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.60 koti, 4.50 tasapeli, 5.65 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.60, luottamus 1.2/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Wieczysta II1
Moravia Morawica0
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
▴1.60
U3.5
▾1.72
Kyllä
▾1.77
1
▴1.60
1.2
✓ 1
▴1.601.2
Pogon-Sokol Lubaczow vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.55 tasapeli, 2.76 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.55, luottamus 1.3/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Lubaczow1
Wieczysta II1
▾2.50
▴3.55
▴2.76
X2
1.55
U3.5
1.47
Kyllä
▾1.54
X2
▴1.55
1.3
✓ X2
▴1.551.3
KS Wieczysta Krakow II vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.05 koti, 3.60 tasapeli, 2.12 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.33, luottamus 6.7/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Wieczysta II1
Wislanie0
▴3.05
3.60
▾2.12
2
▾2.12
U3.5
1.58
Ei
2.37
X2
▾1.33
6.7
X2
▾1.336.7

Kauden tilastot

III Liga - Group 4 Puola · Kausi 2026
15Ottelut Voittoprosentti 27%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut7815
Voitot224
Tasapelit224
Tappiot347
Tehdyt maalit51015
Päästetyt maalit81119
Tehtyjen maalien keskiarvo0.71.31.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.11.41.3
Nollapelit314
Ottelut ilman maalia224
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti1-0
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti1
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Putket
Voitot1
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–3
0-15
5–4
16-30
1–3
31-45
4–2
46-60
4–2
61-75
1–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.573%
11 ottelua
Yli 1.520%
3 ottelua
Yli 2.57%
1 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Puola - III Liga - Group 4
# Joukkue O M P
1 Chełmianka Chełm 15 25-6 37
2 KSZO 1929 15 27-13 29
3 Wisłoka Dębica 15 23-17 29
4 Hetman Zamosc 15 28-22 26
5 Naprzód 15 31-28 25
6 Czarni Połaniec 15 22-20 25
7 Wiślanie Jaśkowice 15 23-16 24
8 Wisła Kraków II 15 20-20 22
9 Siarka Tarnobrzeg 15 23-22 21
10 Star Starachowice 15 24-24 20
11 Jarosław 15 31-28 18
12 Sokół Kolb. 15 14-17 16
13 KS Wieczysta Krakow II 15 15-19 16
14 Korona Kielce II 15 29-35 14
15 Busko-Zdroj 15 20-35 14
16 Podlasie Biała Podlaska 15 11-24 13
17 Moravia Morawica 15 19-26 12
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 15 17-30 11

Tällä III Liga - Group 4 -kaudella KS Wieczysta Krakow II on pelannut 15 ottelua: 4 voittoa, 4 tasapeliä ja 7 tappiota. Se on tehnyt 15 maalia (1.0 per ottelu), päästänyt 19 ja pitänyt 4 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen KS Wieczysta Krakow II päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

KS Wieczysta Krakow II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.