Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
KS Wieczysta Krakow II

Wieczysta II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

5
Broj prognoza
–
Predvidljivost
LDWDW
Nedavna forma
1
Prosjek golova
KS Wieczysta Krakow II ne dobiva crveni karton u 16 susreta zaredom
Sljedeća utakmica III Liga - Group 4 · sub, 7. stu · 14:00
KSZO 1929
VS
Wieczysta II
Best Tip
Kvota
Povjerenje 7.4/10
Otključaj prognozu

Zadnje utakmice

KS Wieczysta Krakow II vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, početak u 13:00. Kvote: 2.90 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.23 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.59, povjerenje 4.1/10. Konačni rezultat 1–2, tip promašen.
Kraj
Wieczysta II1
Wisla Krakow II2
▴2.90
▾3.60
▴2.23
1
▴2.90
O2.5
▴1.53
GG
▴1.48
1X
▾1.59
4.1
1X
▾1.594.1
Naprzod vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, početak u 13:00. Kvote: 2.47 domaćin, 3.55 neriješeno, 2.56 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.44, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Naprzod2
Wieczysta II2
▾2.47
▴3.55
▾2.56
1
▾2.47
U3.5
▴1.60
NG
2.50
1X
▴1.44
8.0
✓ 1X
▴1.448.0
KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 1.60 domaćin, 4.50 neriješeno, 5.65 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.60, povjerenje 1.2/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Wieczysta II1
Moravia Morawica0
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
▴1.60
U3.5
▾1.72
GG
▾1.77
1
▴1.60
1.2
✓ 1
▴1.601.2
Pogon-Sokol Lubaczow vs KS Wieczysta Krakow II, III Liga - Group 4, početak u 14:00. Kvote: 2.50 domaćin, 3.55 neriješeno, 2.76 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.55, povjerenje 1.3/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Lubaczow1
Wieczysta II1
▾2.50
▴3.55
▴2.76
X2
1.55
U3.5
1.47
GG
▾1.54
X2
▴1.55
1.3
✓ X2
▴1.551.3
KS Wieczysta Krakow II vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 3.05 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.12 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.33, povjerenje 6.7/10. Konačni rezultat 1–0, tip promašen.
Kraj
Wieczysta II1
Wislanie0
▴3.05
3.60
▾2.12
2
▾2.12
U3.5
1.58
NG
2.37
X2
▾1.33
6.7
X2
▾1.336.7

Statistika sezone

III Liga - Group 4 Poljska · Sezona 2026
15Utakmice Postotak pobjeda 27%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice7815
Pobjede224
Remiji224
Porazi347
Postignuti golovi51015
Primljeni golovi81119
Prosjek postignutih golova0.71.31.0
Prosjek primljenih golova1.11.41.3
Čiste mreže314
Bez postignutog gola224
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin1-0
Gost0-3
Najteži poraz
Domaćin1-3
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin1
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Nizovi
Pobjede1
Porazi3
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–3
0-15
5–4
16-30
1–3
31-45
4–2
46-60
4–2
61-75
1–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.573%
11 utakmica
Više od 1.520%
3 utakmica
Više od 2.57%
1 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Poljska - III Liga - Group 4
# Momčad U G B
1 Chełmianka Chełm 15 25-6 37
2 KSZO 1929 15 27-13 29
3 Wisłoka Dębica 15 23-17 29
4 Hetman Zamosc 15 28-22 26
5 Naprzód 15 31-28 25
6 Czarni Połaniec 15 22-20 25
7 Wiślanie Jaśkowice 15 23-16 24
8 Wisła Kraków II 15 20-20 22
9 Siarka Tarnobrzeg 15 23-22 21
10 Star Starachowice 15 24-24 20
11 Jarosław 15 31-28 18
12 Sokół Kolb. 15 14-17 16
13 KS Wieczysta Krakow II 15 15-19 16
14 Korona Kielce II 15 29-35 14
15 Busko-Zdroj 15 20-35 14
16 Podlasie Biała Podlaska 15 11-24 13
17 Moravia Morawica 15 19-26 12
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 15 17-30 11

U tekućoj sezoni III Liga - Group 4, KS Wieczysta Krakow II bilježi 4 pobjeda, 4 remija i 7 poraza u 15 utakmica, uz 15 postignutih golova (1.0 po utakmici) i 19 primljenih, te 4 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za KS Wieczysta Krakow II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

KS Wieczysta Krakow II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.