Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Cappellen

Cappellen Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

26
Αγώνες με προγνωστικά
76.9%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DWLLLD
Πρόσφατη φόρμα
1.07
Γκολ / αγώνα
Cappellen δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 40 αγώνες
Επόμενος αγώνας Second Amateur Division - VFV B · Κυρ 8 Νοε · 14:00
Diegem
VS
Cappellen
Best Tip
Απόδοση
Εμπιστοσύνη 7.5/10
Ξεκλείδωσε το προγνωστικό

Πρόσφατοι αγώνες

Cappellen vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, έναρξη στις 19:15. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.25, ισοπαλία 4.10, φιλοξενούμενη 1.74. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.36, εμπιστοσύνη 7.0/10. Τελικό σκορ 0–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Cappellen0
Wellen0
3.25
4.10
1.74
2
1.74
O2.5
1.36
GG
1.40
O2.5
1.36
7.0
O2.5
1.367.0
Racing Mechelen vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.08, ισοπαλία 7.90, φιλοξενούμενη 11.00. Best Tip: η γηπεδούχος να κερδίσει με 2+ γκολ διαφορά, απόδοση 1.58, εμπιστοσύνη 6.6/10. Τελικό σκορ 1–3, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
KRC Mechelen1
Cappellen3
1.08
7.90
11.00
1
1.08
O3.5
1.71
GG
2.02
H1
1.58
6.6
H1
1.586.6
Cappellen vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, έναρξη στις 19:15. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.50, ισοπαλία 4.50, φιλοξενούμενη 1.62. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.31, εμπιστοσύνη 6.8/10. Τελικό σκορ 0–6, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Cappellen0
Bocholter6
3.50
4.50
1.62
2
1.62
O2.5
1.31
GG
1.39
O2.5
1.31
6.8
✓ O2.5
1.316.8
Sint-Truiden II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.05, ισοπαλία 3.70, φιλοξενούμενη 2.77. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
St. Truiden 23
Cappellen0
2.05
3.70
2.77
1
2.05
O2.5
1.34
GG
1.33
1X
1.32
8.0
✓ 1X
1.328.0
Royal Antwerp II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, έναρξη στις 17:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.50, ισοπαλία 4.30, φιλοξενούμενη 4.45. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
NG
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Cappellen vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, έναρξη στις 19:15. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.35, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 1.76. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.59, εμπιστοσύνη 6.8/10. Τελικό σκορ 3–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Cappellen3
Eendr. Termien3
3.35
3.90
1.76
2
1.76
O2.5
1.59
GG
1.60
O2.5
1.59
6.8
✓ O2.5
1.596.8
Cappellen vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, έναρξη στις 19:15. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.22, ισοπαλία 4.00, φιλοξενούμενη 2.37. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 4.0/10. Τελικό σκορ 1–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Cappellen1
Boom2
2.22
4.00
2.37
1
2.22
O2.5
1.33
GG
1.34
O2.5
1.33
4.0
✓ O2.5
1.334.0
Cappellen vs Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.61, ισοπαλία 4.15, φιλοξενούμενη 3.85. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.61, εμπιστοσύνη 5.7/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Cappellen2
Berg en Dal0
1.61
4.15
3.85
1
1.61
O2.5
1.57
GG
1.63
1
1.61
5.7
✓ 1
1.615.7

Στατιστικά σεζόν

Second Amateur Division - VFV B Βέλγιο · Σεζόν 2026
9Αγώνες Ποσοστό νικών 11%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες459
Νίκες011
Ισοπαλίες213
Ήττες235
Γκολ υπέρ7310
Γκολ κατά14923
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.80.61.1
Μ.Ο. γκολ κατά3.51.82.6
Χωρίς παθητικό011
Αγώνες χωρίς γκολ145
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας-
Εκτός έδρας1-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-6
Εκτός έδρας4-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας6
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες0
Ήττες3
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.544%
4 Αγώνες
Over 1.533%
3 Αγώνες
Over 2.533%
3 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Βέλγιο - Second Amateur Division - VFV B
# Ομάδα Α Γ Β
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Cappellen: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Cappellen; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Cappellen μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 26 αγώνες της ομάδας Cappellen, με ευστοχία στο Best Tip 76.9%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Second Amateur Division - VFV B, η Cappellen κατέγραψε 1 νίκες, 3 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 9 αγώνες, σκοράροντας 10 γκολ (1.1 ανά αγώνα) με 23 κατά και 1 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Cappellen παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Cappellen είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.