Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Orsha

Orsha Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€1.02m Ø 25.1 1. Division
16
Αγώνες με προγνωστικά
50.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WWDLLD
Πρόσφατη φόρμα
1.87
Γκολ / αγώνα
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Orsha vs Bumprom, 1. Division, έναρξη στις 12:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.20, ισοπαλία 4.10, φιλοξενούμενη 1.78. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Orsha3
BumProm Gomel2
▴3.20
4.10
▾1.78
X
4.10
O2.5
1.33
GG
1.38
O2.5
1.33
5.0
✓ O2.5
1.335.0
Minsk II vs Orsha, 1. Division, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.82, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 3.40. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 1.9/10. Τελικό σκορ 1–5, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
NG
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Orsha vs Niva, 1. Division, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 5.75, ισοπαλία 4.25, φιλοξενούμενη 1.41. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Orsha0
Niva0
▾5.75
▾4.25
▴1.41
2
▴1.41
O2.5
1.32
GG
1.48
O2.5
1.32
8.0
O2.5
1.328.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Orsha, 1. Division, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.54, ισοπαλία 4.15, φιλοξενούμενη 4.45. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.61, εμπιστοσύνη 3.3/10. Τελικό σκορ 5–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Energetik-BGU5
Orsha1
▴1.54
▾4.15
▾4.45
2
▾4.45
U3.5
1.61
GG
1.55
U3.5
1.61
3.3
U3.5
1.613.3
Orsha vs FC Slutsk, 1. Division, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 6.40, ισοπαλία 4.70, φιλοξενούμενη 1.34. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.34, εμπιστοσύνη 2.1/10. Τελικό σκορ 0–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Orsha 0
Slutsk3
▴6.40
▴4.70
▾1.34
2
▾1.34
U3.5
▴1.85
GG
▾1.54
2
▾1.34
2.1
✓ 2
▾1.342.1
Dinamo Minsk II vs Orsha, 1. Division, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.87, ισοπαλία 4.10, φιλοξενούμενη 3.05. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.31, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Dinamo Minsk 20
Orsha0
▴1.87
4.10
▾3.05
X
4.10
O2.5
1.31
GG
1.36
O2.5
1.31
8.0
O2.5
1.318.0
Orsha vs Ostrovets FC, 1. Division, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.60, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 2.15. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 2.0/10. Τελικό σκορ 2–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Orsha2
Ostrovets3
▾2.60
▴3.90
▴2.15
X2
▴1.37
O2.5
▴1.43
NG
▾2.60
X2
▴1.37
2.0
✓ X2
▴1.372.0
Slonim vs Orsha, 1. Division, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.95, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 3.35. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.95, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–2, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Slonim1
Orsha2
▴1.95
3.40
▾3.35
1
▴1.95
O2.5
1.51
GG
1.48
1
▴1.95
8.0
1
▴1.958.0
Orsha vs Dinamo II, 1. Division, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.45, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 2.35. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.45, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Orsha1
Dinamo Minsk 24
▾2.45
▾3.65
▴2.35
1
▾2.45
O2.5
1.45
GG
1.43
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Orsha vs BATE II, 1. Division, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.10, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 2.72. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.35, εμπιστοσύνη 3.5/10. Τελικό σκορ 1–2, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Orsha1
BATE 22
▾2.10
▾3.75
▴2.72
1
▾2.10
O2.5
1.39
GG
1.40
1X
▾1.35
3.5
1X
▾1.353.5

Στατιστικά σεζόν

1. Division Λευκορωσία · Σεζόν 2026
31Αγώνες Ποσοστό νικών 29%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες161531
Νίκες369
Ισοπαλίες336
Ήττες10616
Γκολ υπέρ182038
Γκολ κατά352358
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.11.31.2
Μ.Ο. γκολ κατά2.21.51.9
Χωρίς παθητικό134
Αγώνες χωρίς γκολ6410
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας1-5
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-4
Εκτός έδρας5-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας5
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας5
Σερί
Νίκες2
Ήττες3
Πέναλτι
1/ 2
50.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–5
0-15
6–10
16-30
5–8
31-45
4–13
46-60
7–9
61-75
12–13
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-154
16-3011
31-4512
46-6011
61-756
76-909
57Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.568%
21 Αγώνες
Over 1.535%
11 Αγώνες
Over 2.513%
4 Αγώνες
Over 3.53%
1 Αγώνες
Over 4.53%
1 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
A. Shalin A. Shalin 29 FWD -
M. Kalinovskiy M. Kalinovskiy 20 FWD -
N. Bobchenok N. Bobchenok 26 FWD -
N. Safronov N. Safronov 18 FWD -
I. Veras I. Veras 28 FWD -
E. Nikoporenok E. Nikoporenok 23 MID -
M. Zhestarev M. Zhestarev 23 MID -
A. Chernodarov A. Chernodarov 24 MID -
A. Gonzhurov A. Gonzhurov 22 MID -
V. Puninskiy V. Puninskiy 23 MID -
D. Tamelo D. Tamelo 33 MID -
I. Tikhonov I. Tikhonov 22 MID -
I. Seleznev I. Seleznev 18 MID -
S. Zaets S. Zaets 22 MID -
S. Irshev S. Irshev 27 DEF -
N. Volchenko N. Volchenko 23 DEF -
M. Timchenko M. Timchenko 24 DEF -
T. Adamchik T. Adamchik 23 DEF -
S. Absamadov S. Absamadov 25 DEF -
M. Makarov M. Makarov 24 GK -
R. Kravchenko R. Kravchenko 21 GK -

Βαθμολογία

Λευκορωσία - 1. Division
# Ομάδα Α Γ Β
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Orsha: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Orsha; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Orsha μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 16 αγώνες της ομάδας Orsha, με ευστοχία στο Best Tip 50.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της 1. Division, η Orsha κατέγραψε 9 νίκες, 6 ισοπαλίες και 16 ήττες σε 31 αγώνες, σκοράροντας 38 γκολ (1.2 ανά αγώνα) με 58 κατά και 4 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Orsha έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €1.02m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Orsha παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Orsha είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.