Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Minsk II

Minsk 2 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

19
Αγώνες με προγνωστικά
57.9%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWLLLD
Πρόσφατη φόρμα
1.60
Γκολ / αγώνα
Minsk II δέχτηκε τουλάχιστον 1 γκολ στους τελευταίους 8 αγώνες
Minsk II είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 8 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Minsk II vs Orsha, 1. Division, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.82, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 3.40. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 1.9/10. Τελικό σκορ 1–5, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
NG
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Volna vs Minsk II, 1. Division, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.15, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 2.67. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 3.3/10. Τελικό σκορ 1–4, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Volna1
Minsk 24
2.15
3.75
2.67
2
2.67
U3.5
1.60
NG
2.57
U3.5
1.60
3.3
U3.5
1.603.3
Minsk II vs Smorgon, 1. Division, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.67, ισοπαλία 3.45, φιλοξενούμενη 2.25. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.36, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Minsk 20
Smorgon2
2.67
3.45
2.25
2
2.25
O2.5
1.67
GG
1.58
X2
1.36
8.0
✓ X2
1.368.0
Bumprom vs Minsk II, 1. Division, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.97, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 3.20. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.49, εμπιστοσύνη 5.9/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
BumProm Gomel2
Minsk 21
1.97
3.50
3.20
1
1.97
O2.5
1.49
GG
1.47
O2.5
1.49
5.9
✓ O2.5
1.495.9
Shakhter Soligorsk vs Minsk II, 1. Division, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.80, ισοπαλία 4.00, φιλοξενούμενη 3.30. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Soligorsk2
Minsk 20
1.80
4.00
3.30
X2
1.82
O2.5
1.37
GG
1.42
GG
1.42
5.0
GG
1.425.0
Minsk II vs Osipovichy, 1. Division, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.58, ισοπαλία 4.20, φιλοξενούμενη 4.15. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.36, εμπιστοσύνη 2.7/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Minsk 2 1
Osipovichy1
1.58
4.20
4.15
1
1.58
O2.5
1.36
NG
2.55
O2.5
1.36
2.7
O2.5
1.362.7
Lida vs Minsk II, 1. Division, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.72, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 3.70. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.48, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Lida3
Minsk 22
1.72
3.90
3.70
1
1.72
O2.5
▾1.48
GG
▾1.52
O2.5
▾1.48
8.0
✓ O2.5
▾1.488.0
Minsk II vs Niva, 1. Division, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 5.15, ισοπαλία 5.00, φιλοξενούμενη 1.39. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.39, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Minsk 23
Niva4
▾5.15
▴5.00
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
1.26
GG
1.44
2
▾1.39
8.0
✓ 2
▾1.398.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Minsk II, 1. Division, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.88, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 3.35. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.48, εμπιστοσύνη 5.4/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
GG
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Minsk II vs Ostrovets FC, 1. Division, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.30, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.57. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 6.2/10. Τελικό σκορ 1–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
GG
1.38
GG
1.38
6.2
✓ GG
1.386.2

Στατιστικά σεζόν

1. Division Λευκορωσία · Σεζόν 2026
30Αγώνες Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες151530
Νίκες2810
Ισοπαλίες303
Ήττες10717
Γκολ υπέρ142842
Γκολ κατά372158
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.91.91.4
Μ.Ο. γκολ κατά2.51.41.9
Χωρίς παθητικό145
Αγώνες χωρίς γκολ628
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-1
Εκτός έδρας0-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-6
Εκτός έδρας3-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας6
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες4
Ήττες4
Πέναλτι
2/ 4
50.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
4–3
0-15
8–6
16-30
5–11
31-45
7–6
46-60
8–12
61-75
8–19
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-155
16-305
31-458
46-6013
61-7513
76-9012
61Κίτρινες
4Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.573%
22 Αγώνες
Over 1.537%
11 Αγώνες
Over 2.520%
6 Αγώνες
Over 3.510%
3 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
A. Radin A. Radin 17 FWD -
N. Romanov N. Romanov 18 FWD -
P. Struk P. Struk 18 FWD -
V. Malyutin V. Malyutin 20 FWD -
D. Denisenko D. Denisenko 19 MID -
S. Penchuk S. Penchuk 24 MID -
A. Bogdan A. Bogdan 19 MID -
Y. Yatsyno Y. Yatsyno 20 MID -
E. Kindruk E. Kindruk 20 MID -
A. Migdalenok A. Migdalenok 22 MID -
D. Volkovets D. Volkovets 19 MID -
K. Malitskiy K. Malitskiy 25 MID -
A. Garnastay A. Garnastay 19 MID -
Z. Drachev Z. Drachev 17 MID -
I. Ivanov I. Ivanov 20 MID -
Dmitry Morozov Dmitry Morozov 19 MID -
T. Voytekhovich T. Voytekhovich 18 MID -
M. Bondarenko M. Bondarenko 20 MID -
I. Rodionov I. Rodionov 20 MID -
R. Sitnikov R. Sitnikov 19 DEF -
V. Dobishchuk V. Dobishchuk 18 DEF -
V. Grekovich V. Grekovich 20 DEF -
A. Tumanov A. Tumanov 22 DEF -
V. Ganchuk V. Ganchuk 19 DEF -
T. Borisenkov T. Borisenkov 20 DEF -
V. Ignatjev V. Ignatjev 22 GK -
M. Sukharenko M. Sukharenko 21 GK -

Βαθμολογία

Λευκορωσία - 1. Division
# Ομάδα Α Γ Β
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Minsk II: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Minsk II; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Minsk II μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 19 αγώνες της ομάδας Minsk II, με ευστοχία στο Best Tip 57.9%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της 1. Division, η Minsk II κατέγραψε 10 νίκες, 3 ισοπαλίες και 17 ήττες σε 30 αγώνες, σκοράροντας 42 γκολ (1.4 ανά αγώνα) με 58 κατά και 5 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Minsk II παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Minsk II είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.