Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Minsk II

Minsk 2 Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

19
Perlawanan diramal
57.9%
Kadar kebolehramalan
LWLLLD
Prestasi terkini
1.60
Gol / perlawanan
Minsk II dibolosi sekurang-kurangnya 1 gol dalam 8 perlawanan terakhir
Minsk II mencatat lebih 1.5 gol dalam 8 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Minsk II vs Orsha, 1. Division, sepak mula 11:30. Odds: 1.82 tuan rumah, 3.65 seri, 3.40 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.50, keyakinan 1.9/10. Keputusan akhir 1–5, ramalan tepat.
Tamat
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
Tidak
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Volna vs Minsk II, 1. Division, sepak mula 14:00. Odds: 2.15 tuan rumah, 3.75 seri, 2.67 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.60, keyakinan 3.3/10. Keputusan akhir 1–4, ramalan meleset.
Tamat
Volna1
Minsk 24
2.15
3.75
2.67
2
2.67
U3.5
1.60
Tidak
2.57
U3.5
1.60
3.3
U3.5
1.603.3
Minsk II vs Smorgon, 1. Division, sepak mula 16:00. Odds: 2.67 tuan rumah, 3.45 seri, 2.25 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.36, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
Minsk 20
Smorgon2
2.67
3.45
2.25
2
2.25
O2.5
1.67
Ya
1.58
X2
1.36
8.0
✓ X2
1.368.0
Bumprom vs Minsk II, 1. Division, sepak mula 13:00. Odds: 1.97 tuan rumah, 3.50 seri, 3.20 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.49, keyakinan 5.9/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
BumProm Gomel2
Minsk 21
1.97
3.50
3.20
1
1.97
O2.5
1.49
Ya
1.47
O2.5
1.49
5.9
✓ O2.5
1.495.9
Shakhter Soligorsk vs Minsk II, 1. Division, sepak mula 12:30. Odds: 1.80 tuan rumah, 4.00 seri, 3.30 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.42, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan meleset.
Tamat
Soligorsk2
Minsk 20
1.80
4.00
3.30
X2
1.82
O2.5
1.37
Ya
1.42
BTTS
1.42
5.0
BTTS
1.425.0
Minsk II vs Osipovichy, 1. Division, sepak mula 16:00. Odds: 1.58 tuan rumah, 4.20 seri, 4.15 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.36, keyakinan 2.7/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Minsk 2 1
Osipovichy1
1.58
4.20
4.15
1
1.58
O2.5
1.36
Tidak
2.55
O2.5
1.36
2.7
O2.5
1.362.7
Lida vs Minsk II, 1. Division, sepak mula 13:00. Odds: 1.72 tuan rumah, 3.90 seri, 3.70 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.48, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–2, ramalan tepat.
Tamat
Lida3
Minsk 22
1.72
3.90
3.70
1
1.72
O2.5
▾1.48
Ya
▾1.52
O2.5
▾1.48
8.0
✓ O2.5
▾1.488.0
Minsk II vs Niva, 1. Division, sepak mula 14:30. Odds: 5.15 tuan rumah, 5.00 seri, 1.39 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 1.39, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–4, ramalan tepat.
Tamat
Minsk 23
Niva4
▾5.15
▴5.00
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
1.26
Ya
1.44
2
▾1.39
8.0
✓ 2
▾1.398.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Minsk II, 1. Division, sepak mula 15:00. Odds: 1.88 tuan rumah, 3.65 seri, 3.35 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.48, keyakinan 5.4/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
Ya
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Minsk II vs Ostrovets FC, 1. Division, sepak mula 15:30. Odds: 2.30 tuan rumah, 3.50 seri, 2.57 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.38, keyakinan 6.2/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
Ya
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2

Statistik musim

1. Division Belarus · Musim 2026
30Perlawanan Kadar kemenangan 33%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan151530
Menang2810
Seri303
Kalah10717
Gol dijaringkan142842
Gol dibolosi372158
Purata gol dijaringkan0.91.91.4
Purata gol dibolosi2.51.41.9
Tanpa bolos145
Gagal menjaringkan gol628
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah2-1
Pelawat0-4
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-6
Pelawat3-1
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat4
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah6
Pelawat3
Rentetan
Menang4
Kalah4
Sepakan penalti
2/ 4
50.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
4–3
0-15
8–6
16-30
5–11
31-45
7–6
46-60
8–12
61-75
8–19
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0-155
16-305
31-458
46-6013
61-7513
76-9012
61Kuning
4Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.573%
22 Perlawanan
Lebih 1.537%
11 Perlawanan
Lebih 2.520%
6 Perlawanan
Lebih 3.510%
3 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
A. Radin A. Radin 17 FWD -
N. Romanov N. Romanov 18 FWD -
P. Struk P. Struk 18 FWD -
V. Malyutin V. Malyutin 20 FWD -
D. Denisenko D. Denisenko 19 MID -
S. Penchuk S. Penchuk 24 MID -
A. Bogdan A. Bogdan 19 MID -
Y. Yatsyno Y. Yatsyno 20 MID -
E. Kindruk E. Kindruk 20 MID -
A. Migdalenok A. Migdalenok 22 MID -
D. Volkovets D. Volkovets 19 MID -
K. Malitskiy K. Malitskiy 25 MID -
A. Garnastay A. Garnastay 19 MID -
Z. Drachev Z. Drachev 17 MID -
I. Ivanov I. Ivanov 20 MID -
Dmitry Morozov Dmitry Morozov 19 MID -
T. Voytekhovich T. Voytekhovich 18 MID -
M. Bondarenko M. Bondarenko 20 MID -
I. Rodionov I. Rodionov 20 MID -
R. Sitnikov R. Sitnikov 19 DEF -
V. Dobishchuk V. Dobishchuk 18 DEF -
V. Grekovich V. Grekovich 20 DEF -
A. Tumanov A. Tumanov 22 DEF -
V. Ganchuk V. Ganchuk 19 DEF -
T. Borisenkov T. Borisenkov 20 DEF -
V. Ignatjev V. Ignatjev 22 GK -
M. Sukharenko M. Sukharenko 21 GK -

Kedudukan

Belarus - 1. Division
# Pasukan P G M
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Ramalan & tip pertaruhan Minsk II

Mencari ramalan Minsk II? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Minsk II daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 19 perlawanan melibatkan Minsk II dengan ketepatan Best Tip sebanyak 57.9%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim 1. Division semasa, Minsk II mencatatkan 10 kemenangan, 3 seri dan 17 kekalahan dalam 30 perlawanan, menjaringkan 42 gol (1.4 setiap perlawanan) dan dibolosi 58 gol, dengan 5 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Minsk II yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Minsk II hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.