Moravia Morawica Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα
AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.
5
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLLDD
Πρόσφατη φόρμα
1.40
Γκολ / αγώνα
Επόμενος αγώνας
III Liga - Group 4 · Σάβ 7 Νοε · 12:00
Moravia Morawica
VS
Starachowice
Best Tip
Απόδοση
Εμπιστοσύνη
6.3/10
Ξεκλείδωσε το προγνωστικό
Πρόσφατοι αγώνες
Podlasie Biala Podlaska vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.75, ισοπαλία 4.45, φιλοξενούμενη 5.30. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 2.42, εμπιστοσύνη 3.9/10. Τελικό σκορ 0–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Biala Podlaska 0
Moravia Morawica4Moravia Morawica vs Siarka Tarnobrzeg, III Liga - Group 4, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.80, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 2.10. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.57, εμπιστοσύνη 5.5/10. Τελικό σκορ 2–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Moravia Morawica2
Siarka3KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.60, ισοπαλία 4.50, φιλοξενούμενη 5.65. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 1.2/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Moravia Morawica vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.75, ισοπαλία 3.45, φιλοξενούμενη 2.13. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.56, εμπιστοσύνη 5.2/10. Τελικό σκορ 0–0, χαμένο προγνωστικό.
Moravia Morawica0
Wisloka Debica0Sokol Kolb. vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.63, ισοπαλία 4.00, φιλοξενούμενη 4.50. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.63, εμπιστοσύνη 3.3/10. Τελικό σκορ 2–2, χαμένο προγνωστικό.
Sokol Kolb.2
Moravia Morawica2
Τέλος
▴1.75
▾4.45
▾5.30
2
O2.5
GG
X2
3.9
✓ X2
Τέλος
▾3.80
▾3.90
▴2.10
2
O2.5
GG
GG
5.5
✓ GG
Τέλος
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
GG
1
1.2
✓ 1
Τέλος
▾3.75
3.45
▴2.13
X
O2.5
GG
GG
5.2
GG
Τέλος
1.63
4.00
4.50
1
U3.5
GG
1
3.3
1
Στατιστικά σεζόν
III Liga - Group 4
15Αγώνες
Ποσοστό νικών 20%
Ανάλυση απόδοσης
| Στατιστικό | Εντός έδρας | Εκτός έδρας | Σύνολο |
|---|---|---|---|
| Αγώνες | 8 | 7 | 15 |
| Νίκες | 1 | 2 | 3 |
| Ισοπαλίες | 2 | 1 | 3 |
| Ήττες | 5 | 4 | 9 |
| Γκολ υπέρ | 9 | 10 | 19 |
| Γκολ κατά | 18 | 8 | 26 |
| Μ.Ο. γκολ υπέρ | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Μ.Ο. γκολ κατά | 2.3 | 1.1 | 1.7 |
| Χωρίς παθητικό | 1 | 2 | 3 |
| Αγώνες χωρίς γκολ | 4 | 2 | 6 |
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-2
Εκτός έδρας0-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-4
Εκτός έδρας2-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες1
Ήττες5
Πέναλτι
3/ 3
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Υπέρ
Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.560%
9 Αγώνες
Over 1.540%
6 Αγώνες
Over 2.513%
2 Αγώνες
Over 3.513%
2 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες
Παίκτες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών
Βαθμολογία
| # | Ομάδα | Α | Γ | Β |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
Στη φετινή σεζόν της III Liga - Group 4, η Moravia Morawica κατέγραψε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 9 ήττες σε 15 αγώνες, σκοράροντας 19 γκολ (1.3 ανά αγώνα) με 26 κατά και 3 αγώνες χωρίς παθητικό.
Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Moravia Morawica παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.
Η ομάδα Moravia Morawica είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.