Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Orsha

Orsha Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€1.02m Ø 25.1 1. Division
16
Mecze z typem
50.0%
Skuteczność typów
WWDLLD
Ostatnia forma
1.87
Gole / mecz
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Orsha vs Bumprom, 1. Division, początek o 12:00. Kursy: 3.20 gospodarze, 4.10 remis, 1.78 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.33, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 3–2, typ trafiony.
Koniec
Orsha3
BumProm Gomel2
▴3.20
4.10
▾1.78
X
4.10
O2.5
1.33
Tak
1.38
O2.5
1.33
5.0
✓ O2.5
1.335.0
Minsk II vs Orsha, 1. Division, początek o 11:30. Kursy: 1.82 gospodarze, 3.65 remis, 3.40 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.50, pewność 1.9/10. Wynik końcowy 1–5, typ trafiony.
Koniec
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
Nie
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Orsha vs Niva, 1. Division, początek o 11:00. Kursy: 5.75 gospodarze, 4.25 remis, 1.41 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.32, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 0–0, typ chybiony.
Koniec
Orsha0
Niva0
▾5.75
▾4.25
▴1.41
2
▴1.41
O2.5
1.32
Tak
1.48
O2.5
1.32
8.0
O2.5
1.328.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Orsha, 1. Division, początek o 13:00. Kursy: 1.54 gospodarze, 4.15 remis, 4.45 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.61, pewność 3.3/10. Wynik końcowy 5–1, typ chybiony.
Koniec
Energetik-BGU5
Orsha1
▴1.54
▾4.15
▾4.45
2
▾4.45
U3.5
1.61
Tak
1.55
U3.5
1.61
3.3
U3.5
1.613.3
Orsha vs FC Slutsk, 1. Division, początek o 13:00. Kursy: 6.40 gospodarze, 4.70 remis, 1.34 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.34, pewność 2.1/10. Wynik końcowy 0–3, typ trafiony.
Koniec
Orsha 0
Slutsk3
▴6.40
▴4.70
▾1.34
2
▾1.34
U3.5
▴1.85
Tak
▾1.54
2
▾1.34
2.1
✓ 2
▾1.342.1
Dinamo Minsk II vs Orsha, 1. Division, początek o 14:30. Kursy: 1.87 gospodarze, 4.10 remis, 3.05 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.31, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 0–0, typ chybiony.
Koniec
Dinamo Minsk 20
Orsha0
▴1.87
4.10
▾3.05
X
4.10
O2.5
1.31
Tak
1.36
O2.5
1.31
8.0
O2.5
1.318.0
Orsha vs Ostrovets FC, 1. Division, początek o 13:00. Kursy: 2.60 gospodarze, 3.90 remis, 2.15 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.37, pewność 2.0/10. Wynik końcowy 2–3, typ trafiony.
Koniec
Orsha2
Ostrovets3
▾2.60
▴3.90
▴2.15
X2
▴1.37
O2.5
▴1.43
Nie
▾2.60
X2
▴1.37
2.0
✓ X2
▴1.372.0
Slonim vs Orsha, 1. Division, początek o 14:00. Kursy: 1.95 gospodarze, 3.40 remis, 3.35 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.95, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 1–2, typ chybiony.
Koniec
Slonim1
Orsha2
▴1.95
3.40
▾3.35
1
▴1.95
O2.5
1.51
Tak
1.48
1
▴1.95
8.0
1
▴1.958.0
Orsha vs Dinamo II, 1. Division, początek o 15:30. Kursy: 2.45 gospodarze, 3.65 remis, 2.35 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.45, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–4, typ trafiony.
Koniec
Orsha1
Dinamo Minsk 24
▾2.45
▾3.65
▴2.35
1
▾2.45
O2.5
1.45
Tak
1.43
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Orsha vs BATE II, 1. Division, początek o 15:30. Kursy: 2.10 gospodarze, 3.75 remis, 2.72 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.35, pewność 3.5/10. Wynik końcowy 1–2, typ chybiony.
Koniec
Orsha1
BATE 22
▾2.10
▾3.75
▴2.72
1
▾2.10
O2.5
1.39
Tak
1.40
1X
▾1.35
3.5
1X
▾1.353.5

Statystyki sezonu

1. Division Białoruś · Sezon 2026
31Mecze Procent zwycięstw 29%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze161531
Zwycięstwa369
Remisy336
Porażki10616
Gole strzelone182038
Gole stracone352358
Średnia goli strzelonych1.11.31.2
Średnia goli straconych2.21.51.9
Mecze bez straty gola134
Mecze bez strzelonego gola6410
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-1
Na wyjeździe1-5
Najwyższa porażka
U siebie0-4
Na wyjeździe5-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe5
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe5
Serie
Zwycięstwa2
Porażki3
Rzuty karne
1/ 2
50.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
3–5
0-15
6–10
16-30
5–8
31-45
4–13
46-60
7–9
61-75
12–13
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-154
16-3011
31-4512
46-6011
61-756
76-909
57Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.568%
21 meczów
Powyżej 1.535%
11 meczów
Powyżej 2.513%
4 meczów
Powyżej 3.53%
1 meczów
Powyżej 4.53%
1 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
A. Shalin A. Shalin 29 FWD -
M. Kalinovskiy M. Kalinovskiy 20 FWD -
N. Bobchenok N. Bobchenok 26 FWD -
N. Safronov N. Safronov 18 FWD -
I. Veras I. Veras 28 FWD -
E. Nikoporenok E. Nikoporenok 23 MID -
M. Zhestarev M. Zhestarev 23 MID -
A. Chernodarov A. Chernodarov 24 MID -
A. Gonzhurov A. Gonzhurov 22 MID -
V. Puninskiy V. Puninskiy 23 MID -
D. Tamelo D. Tamelo 33 MID -
I. Tikhonov I. Tikhonov 22 MID -
I. Seleznev I. Seleznev 18 MID -
S. Zaets S. Zaets 22 MID -
S. Irshev S. Irshev 27 DEF -
N. Volchenko N. Volchenko 23 DEF -
M. Timchenko M. Timchenko 24 DEF -
T. Adamchik T. Adamchik 23 DEF -
S. Absamadov S. Absamadov 25 DEF -
M. Makarov M. Makarov 24 GK -
R. Kravchenko R. Kravchenko 21 GK -

Tabela

Białoruś - 1. Division
# Drużyna M G P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Typy bukmacherskie i prognozy na Orsha

Szukasz typów na Orsha? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Orsha – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 16 meczów z udziałem Orsha, a skuteczność Best Tip wynosi 50.0%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie 1. Division Orsha ma bilans 9-6-16 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 31 meczach, przy 38 golach strzelonych (1.2 na mecz) i 58 straconych oraz 4 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Orsha wynosi €1.02m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Orsha pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Orsha to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.