Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Orsha

Orsha Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.02m Ø 25.1 1. Division
16
Prognozirane utakmice
50.0%
Predvidljivost
WWDLLD
Trenutna forma
1.87
Golova po meču
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Orsha vs Bumprom, 1. Division, početak u 12:00. Kvote: 3.20 domaćin, 4.10 nerešeno, 1.78 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.33, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Orsha3
BumProm Gomel2
▴3.20
4.10
▾1.78
X
4.10
O2.5
1.33
GG
1.38
O2.5
1.33
5.0
✓ O2.5
1.335.0
Minsk II vs Orsha, 1. Division, početak u 11:30. Kvote: 1.82 domaćin, 3.65 nerešeno, 3.40 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.50, poverenje 1.9/10. Konačan rezultat 1–5, tip pogođen.
Kraj
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
NG
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Orsha vs Niva, 1. Division, početak u 11:00. Kvote: 5.75 domaćin, 4.25 nerešeno, 1.41 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.32, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–0, tip nije pogođen.
Kraj
Orsha0
Niva0
▾5.75
▾4.25
▴1.41
2
▴1.41
O2.5
1.32
GG
1.48
O2.5
1.32
8.0
O2.5
1.328.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Orsha, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 1.54 domaćin, 4.15 nerešeno, 4.45 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.61, poverenje 3.3/10. Konačan rezultat 5–1, tip nije pogođen.
Kraj
Energetik-BGU5
Orsha1
▴1.54
▾4.15
▾4.45
2
▾4.45
U3.5
1.61
GG
1.55
U3.5
1.61
3.3
U3.5
1.613.3
Orsha vs FC Slutsk, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 6.40 domaćin, 4.70 nerešeno, 1.34 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.34, poverenje 2.1/10. Konačan rezultat 0–3, tip pogođen.
Kraj
Orsha 0
Slutsk3
▴6.40
▴4.70
▾1.34
2
▾1.34
U3.5
▴1.85
GG
▾1.54
2
▾1.34
2.1
✓ 2
▾1.342.1
Dinamo Minsk II vs Orsha, 1. Division, početak u 14:30. Kvote: 1.87 domaćin, 4.10 nerešeno, 3.05 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.31, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–0, tip nije pogođen.
Kraj
Dinamo Minsk 20
Orsha0
▴1.87
4.10
▾3.05
X
4.10
O2.5
1.31
GG
1.36
O2.5
1.31
8.0
O2.5
1.318.0
Orsha vs Ostrovets FC, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 2.60 domaćin, 3.90 nerešeno, 2.15 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.37, poverenje 2.0/10. Konačan rezultat 2–3, tip pogođen.
Kraj
Orsha2
Ostrovets3
▾2.60
▴3.90
▴2.15
X2
▴1.37
O2.5
▴1.43
NG
▾2.60
X2
▴1.37
2.0
✓ X2
▴1.372.0
Slonim vs Orsha, 1. Division, početak u 14:00. Kvote: 1.95 domaćin, 3.40 nerešeno, 3.35 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.95, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip nije pogođen.
Kraj
Slonim1
Orsha2
▴1.95
3.40
▾3.35
1
▴1.95
O2.5
1.51
GG
1.48
1
▴1.95
8.0
1
▴1.958.0
Orsha vs Dinamo II, 1. Division, početak u 15:30. Kvote: 2.45 domaćin, 3.65 nerešeno, 2.35 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.45, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
Orsha1
Dinamo Minsk 24
▾2.45
▾3.65
▴2.35
1
▾2.45
O2.5
1.45
GG
1.43
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Orsha vs BATE II, 1. Division, početak u 15:30. Kvote: 2.10 domaćin, 3.75 nerešeno, 2.72 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.35, poverenje 3.5/10. Konačan rezultat 1–2, tip nije pogođen.
Kraj
Orsha1
BATE 22
▾2.10
▾3.75
▴2.72
1
▾2.10
O2.5
1.39
GG
1.40
1X
▾1.35
3.5
1X
▾1.353.5

Statistika sezone

1. Division Belorusija · Sezona 2026
31Utakmice Procenat pobeda 29%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice161531
Pobede369
Nerešeno336
Porazi10616
Postignuti golovi182038
Primljeni golovi352358
Prosek postignutih golova1.11.31.2
Prosek primljenih golova2.21.51.9
Utakmice bez primljenog gola134
Utakmice bez postignutog gola6410
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-1
Gost1-5
Najveći poraz
Domaćin0-4
Gost5-1
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost5
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost5
Serije
Pobede2
Porazi3
Penali
1/ 2
50.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
3–5
0-15
6–10
16-30
5–8
31-45
4–13
46-60
7–9
61-75
12–13
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0-154
16-3011
31-4512
46-6011
61-756
76-909
57Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.568%
21 Utakmice
Preko 1.535%
11 Utakmice
Preko 2.513%
4 Utakmice
Preko 3.53%
1 Utakmice
Preko 4.53%
1 Utakmice

Igrači

Igrač God Poz Ocn
A. Shalin A. Shalin 29 FWD -
M. Kalinovskiy M. Kalinovskiy 20 FWD -
N. Bobchenok N. Bobchenok 26 FWD -
N. Safronov N. Safronov 18 FWD -
I. Veras I. Veras 28 FWD -
E. Nikoporenok E. Nikoporenok 23 MID -
M. Zhestarev M. Zhestarev 23 MID -
A. Chernodarov A. Chernodarov 24 MID -
A. Gonzhurov A. Gonzhurov 22 MID -
V. Puninskiy V. Puninskiy 23 MID -
D. Tamelo D. Tamelo 33 MID -
I. Tikhonov I. Tikhonov 22 MID -
I. Seleznev I. Seleznev 18 MID -
S. Zaets S. Zaets 22 MID -
S. Irshev S. Irshev 27 DEF -
N. Volchenko N. Volchenko 23 DEF -
M. Timchenko M. Timchenko 24 DEF -
T. Adamchik T. Adamchik 23 DEF -
S. Absamadov S. Absamadov 25 DEF -
M. Makarov M. Makarov 24 GK -
R. Kravchenko R. Kravchenko 21 GK -

Tabela

Belorusija - 1. Division
# Tim O G B
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Orsha prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Orsha prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Orsha koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 16 utakmica sa učešćem tima Orsha, uz tačnost Best Tip-a od 50.0%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni 1. Division učinak tima Orsha je pobede: 9, nerešeno: 6, porazi: 16 (utakmica: 31). Dati golovi: 38 (1.2 po utakmici), primljeni: 58, a utakmica bez primljenog gola: 4.

Orsha trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €1.02m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Orsha ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Orsha je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.