Iváncsa Tipy, statistiky a forma
AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
LLWLWW
Aktuální forma
1.93
Góly / Zápas
Iváncsa měl over 2.5 gólu v 83% z posledních 12 zápasů
Iváncsa inkasoval alespoň 1 gól v posledních 8 zápasech
Příští zápas
NB III - Southwest · so 17. října · 12:00
Ivancsa
VS12:00
MTK Budapest II
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení
Poslední zápasy
Kaposvar vs Ivancsa, NB III - Southwest, výkop 12:00. Kurzy: 1.67 domácí, 4.15 remíza, 3.85 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.27, důvěra 4.5/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Kaposvar1
Ivancsa0Pecsi MFC vs Ivancsa, NB III - Southwest, výkop 16:30. Kurzy: 1.50 domácí, 4.15 remíza, 5.25 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.50, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 7–0, tip vyšel.
Pecsi MFC 7
Ivancsa 0Paksi SE II vs Ivancsa, NB III - Southwest, výkop 10:00. Kurzy: 2.95 domácí, 3.60 remíza, 2.02 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.54, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Paksi SE II0
Ivancsa2Budaors vs Ivancsa, NB III - Southwest, výkop 16:30. Kurzy: 3.55 domácí, 4.05 remíza, 1.91 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.46, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Budaors3
Ivancsa1Ivancsa vs Szekszard, NB III - Southwest, výkop 16:30. Kurzy: 1.62 domácí, 3.85 remíza, 4.45 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.62, důvěra 4.7/10. Konečný výsledek 4–0, tip vyšel.
Ivancsa4
Szekszard0
Konec
▾1.67
▾4.15
▴3.85
1X
O2.5
Ano
O2.5
4.5
O2.5
Konec
▾1.50
▴4.15
5.25
1
U3.5
Ne
1
5.0
✓ 1
Konec
2.95
3.60
2.02
2
O2.5
Ano
ODG
5.0
ODG
Konec
▴3.55
▴4.05
▾1.91
1
O2.5
Ano
ODG
5.0
✓ ODG
Konec
1.62
3.85
▾4.45
1
O2.5
Ne
1
4.7
✓ 1
Statistiky sezóny
NB III - Southwest
10Zápasy
Procento výher 50%
Přehled výkonů
| Stat | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 5 | 5 | 10 |
| Výhry | 3 | 2 | 5 |
| Remízy | 0 | 0 | 0 |
| Prohry | 2 | 3 | 5 |
| Vstřelené góly | 15 | 6 | 21 |
| Obdržené góly | 8 | 13 | 21 |
| Průměr vstřelených gólů | 3.0 | 1.2 | 2.1 |
| Průměr obdržených gólů | 1.6 | 2.6 | 2.1 |
| Čistá konta | 1 | 1 | 2 |
| Bez vstřeleného gólu | 0 | 2 | 2 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-0
Hosté0-2
Nejtěžší porážka
Domácí1-3
Hosté7-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté7
Série
Výhry3
Prohry3
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.580%
8 zápasů
Nad 1.560%
6 zápasů
Nad 2.540%
4 zápasů
Nad 3.530%
3 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 31-4 | 31 |
| 2 |
|
10 | 24-14 | 19 |
| 3 |
|
10 | 23-14 | 18 |
| 4 |
|
10 | 20-15 | 17 |
| 5 |
|
11 | 21-20 | 17 |
| 6 |
|
10 | 16-13 | 16 |
| 7 |
|
9 | 24-15 | 15 |
| 8 |
|
10 | 21-21 | 15 |
| 9 |
|
10 | 21-21 | 15 |
| 10 |
|
10 | 16-12 | 14 |
| 11 |
|
10 | 22-24 | 12 |
| 12 |
|
10 | 17-27 | 12 |
| 13 |
|
11 | 20-24 | 7 |
| 14 |
|
10 | 9-24 | 5 |
| 15 |
|
10 | 5-42 | 0 |
V aktuální sezóně NB III - Southwest zaznamenal tým Iváncsa 5 výher, 0 remíz a 5 proher v 10 zápasech, vstřelil 21 gólů (2.1 na zápas) a inkasoval 21, přičemž udržel 2 čistých kont.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Iváncsa zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Iváncsa je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.