Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Iváncsa

Iváncsa Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

5
Voorspelde wedstrijden
–
Voorspelbaarheid
LLWLWW
Recente Vorm
1.93
Goals / Wedstrijd
Iváncsa had meer dan 2.5 doelpunten in 83% van de laatste 12 wedstrijden
Iváncsa kreeg minimaal één tegendoelpunt in de laatste 8 wedstrijden
Volgende wedstrijd NB III - Southwest · za 17 okt · 12:00
Ivancsa
VS12:00
MTK Budapest II
Voorspelling ontgrendelen
Abonneer je om te bekijken

Recente Wedstrijden

Kaposvar vs Ivancsa, NB III - Southwest, aftrap 12:00. Quoteringen: 1.67 thuis, 4.15 gelijkspel, 3.85 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.27, vertrouwen 4.5/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Kaposvar1
Ivancsa0
▾1.67
▾4.15
▴3.85
1X
▾1.22
O2.5
▴1.27
Ja
▴1.35
O2.5
▴1.27
4.5
O2.5
▴1.274.5
Pecsi MFC vs Ivancsa, NB III - Southwest, aftrap 16:30. Quoteringen: 1.50 thuis, 4.15 gelijkspel, 5.25 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.50, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 7–0, tip uitgekomen.
Eind
Pecsi MFC 7
Ivancsa 0
▾1.50
▴4.15
5.25
1
▾1.50
U3.5
▴1.54
Nee
2.07
1
▾1.50
5.0
✓ 1
▾1.505.0
Paksi SE II vs Ivancsa, NB III - Southwest, aftrap 10:00. Quoteringen: 2.95 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.02 uit. Beste tip: beide teams scoren, quotering 1.54, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 0–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Paksi SE II0
Ivancsa2
2.95
3.60
2.02
2
2.02
O2.5
1.57
Ja
1.54
BTTS
1.54
5.0
BTTS
1.545.0
Budaors vs Ivancsa, NB III - Southwest, aftrap 16:30. Quoteringen: 3.55 thuis, 4.05 gelijkspel, 1.91 uit. Beste tip: beide teams scoren, quotering 1.46, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Budaors3
Ivancsa1
▴3.55
▴4.05
▾1.91
1
▴3.55
O2.5
▾1.55
Ja
▾1.46
BTTS
▾1.46
5.0
✓ BTTS
▾1.465.0
Ivancsa vs Szekszard, NB III - Southwest, aftrap 16:30. Quoteringen: 1.62 thuis, 3.85 gelijkspel, 4.45 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.62, vertrouwen 4.7/10. Eindstand 4–0, tip uitgekomen.
Eind
Ivancsa4
Szekszard0
1.62
3.85
▾4.45
1
1.62
O2.5
▴1.55
Nee
2.20
1
1.62
4.7
✓ 1
1.624.7

Seizoensstatistieken

NB III - Southwest Hongarije · Seizoen 2026
10Wedstrijden Winstpercentage 50%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden5510
Overwinningen325
Gelijkspelen000
Nederlagen235
Doelpunten voor15621
Doelpunten tegen81321
Gem. doelpunten voor3.01.22.1
Gem. doelpunten tegen1.62.62.1
Clean sheets112
Wedstrijden zonder doelpunt022
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-0
Uit0-2
Zwaarste nederlaag
Thuis1-3
Uit7-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit7
Reeksen
Winst3
Verlies3
Strafschoppen
2/ 2
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
2–5
0-15
4–3
16-30
1–3
31-45
4–4
46-60
4–2
61-75
6–3
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
1Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.580%
8 Wedstrijden
Boven 1.560%
6 Wedstrijden
Boven 2.540%
4 Wedstrijden
Boven 3.530%
3 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Hongarije - NB III - Southwest
# Team G D P
1 Pécsi MFC 11 31-4 31
2 Kaposvar 10 24-14 19
3 Ferencváros II 10 23-14 18
4 Budafoki LC 10 20-15 17
5 Dunaharaszti MTK 11 21-20 17
6 PTE-PEAC 10 16-13 16
7 MTK Budapest II 9 24-15 15
8 Iváncsa 10 21-21 15
9 Majosi 10 21-21 15
10 Siofok 10 16-12 14
11 Érdi VSE 10 22-24 12
12 Budaörs 10 17-27 12
13 Paksi SE II 11 20-24 7
14 Sárbogárd 10 9-24 5
15 Szekszárd 10 5-42 0

In het huidige NB III - Southwest-seizoen heeft Iváncsa 5 overwinningen, 0 gelijkspelen en 5 nederlagen behaald in 10 wedstrijden, met 21 doelpunten gescoord (2.1 per wedstrijd) en 21 tegendoelpunten, met 2 clean sheets.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Iváncsa voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Iváncsa is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.