Iváncsa Tips, statistikk og form
AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.
5
Predikerte kamper
–
Forutsigbarhetsgrad
LLWLWW
Nylig form
1.93
Mål / Kamp
Iváncsa hadde over 2.5 mål i 83% av de siste 12 kampene
Iváncsa slapp inn minst ett mål i de siste 8 kampene
Neste kamp
NB III - Southwest · lør. 17. okt. · 12:00
Ivancsa
VS12:00
MTK Budapest II
Lås opp tipset
Abonner for å se
Siste kamper
Kaposvar vs Ivancsa, NB III - Southwest, kampstart 12:00. Odds: 1.67 hjemme, 4.15 uavgjort, 3.85 borte. Beste tips: minst 3 mål i kampen, odds 1.27, tillit 4.5/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk ikke inn.
Kaposvar1
Ivancsa0Pecsi MFC vs Ivancsa, NB III - Southwest, kampstart 16:30. Odds: 1.50 hjemme, 4.15 uavgjort, 5.25 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.50, tillit 5.0/10. Sluttresultat 7–0, tipset gikk inn.
Pecsi MFC 7
Ivancsa 0Paksi SE II vs Ivancsa, NB III - Southwest, kampstart 10:00. Odds: 2.95 hjemme, 3.60 uavgjort, 2.02 borte. Beste tips: begge lag scorer, odds 1.54, tillit 5.0/10. Sluttresultat 0–2, tipset gikk ikke inn.
Paksi SE II0
Ivancsa2Budaors vs Ivancsa, NB III - Southwest, kampstart 16:30. Odds: 3.55 hjemme, 4.05 uavgjort, 1.91 borte. Beste tips: begge lag scorer, odds 1.46, tillit 5.0/10. Sluttresultat 3–1, tipset gikk inn.
Budaors3
Ivancsa1Ivancsa vs Szekszard, NB III - Southwest, kampstart 16:30. Odds: 1.62 hjemme, 3.85 uavgjort, 4.45 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.62, tillit 4.7/10. Sluttresultat 4–0, tipset gikk inn.
Ivancsa4
Szekszard0
Slutt
▾1.67
▾4.15
▴3.85
1X
O2.5
Ja
O2.5
4.5
O2.5
Slutt
▾1.50
▴4.15
5.25
1
U3.5
Nei
1
5.0
✓ 1
Slutt
2.95
3.60
2.02
2
O2.5
Ja
BTTS
5.0
BTTS
Slutt
▴3.55
▴4.05
▾1.91
1
O2.5
Ja
BTTS
5.0
✓ BTTS
Slutt
1.62
3.85
▾4.45
1
O2.5
Nei
1
4.7
✓ 1
Sesongstatistikk
NB III - Southwest
10Kamper
Seiersprosent 50%
Ytelsesoversikt
| Statistikk | Hjemme | Borte | Totalt |
|---|---|---|---|
| Kamper | 5 | 5 | 10 |
| Seire | 3 | 2 | 5 |
| Uavgjorte | 0 | 0 | 0 |
| Tap | 2 | 3 | 5 |
| Scorede mål | 15 | 6 | 21 |
| Innslupne mål | 8 | 13 | 21 |
| Snitt scorede mål | 3.0 | 1.2 | 2.1 |
| Snitt innslupne mål | 1.6 | 2.6 | 2.1 |
| Kamper uten baklengsmål | 1 | 1 | 2 |
| Kamper uten scoring | 0 | 2 | 2 |
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme4-0
Borte0-2
Største tap
Hjemme1-3
Borte7-0
Flest scorede mål
Hjemme4
Borte3
Flest innslupne mål
Hjemme3
Borte7
Rekker
Seire3
Tap3
Straffespark
2/ 2
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Innsluppet
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.580%
8 Kamper
Over 1.560%
6 Kamper
Over 2.540%
4 Kamper
Over 3.530%
3 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper
Spillere
Ingen tilgjengelige spillerdata
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 31-4 | 31 |
| 2 |
|
10 | 24-14 | 19 |
| 3 |
|
10 | 23-14 | 18 |
| 4 |
|
10 | 20-15 | 17 |
| 5 |
|
11 | 21-20 | 17 |
| 6 |
|
10 | 16-13 | 16 |
| 7 |
|
9 | 24-15 | 15 |
| 8 |
|
10 | 21-21 | 15 |
| 9 |
|
10 | 21-21 | 15 |
| 10 |
|
10 | 16-12 | 14 |
| 11 |
|
10 | 22-24 | 12 |
| 12 |
|
10 | 17-27 | 12 |
| 13 |
|
11 | 20-24 | 7 |
| 14 |
|
10 | 9-24 | 5 |
| 15 |
|
10 | 5-42 | 0 |
I den nåværende NB III - Southwest-sesongen har Iváncsa oppnådd 5 seire, 0 uavgjort og 5 tap i 10 kamper, scoret 21 mål (2.1 per kamp) og sluppet inn 21, med 2 kamper uten innslupne mål.
NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Iváncsa forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.
Iváncsa er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.