Iváncsa Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα
Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.
5
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLWLWW
Πρόσφατη φόρμα
1.93
Γκολ / Αγώνα
Iváncsa είχε over 2.5 γκολ στο 83% των τελευταίων 12 αγώνων
Iváncsa δέχτηκε τουλάχιστον 1 γκολ στους τελευταίους 8 αγώνες
Επόμενος αγώνας
NB III - Southwest · Σάβ 17 Οκτ · 12:00
Ivancsa
VS12:00
MTK Budapest II
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή
Πρόσφατοι Αγώνες
Kaposvar vs Ivancsa, NB III - Southwest, έναρξη στις 12:00. Αποδόσεις: 1.67 γηπεδούχος, 4.15 ισοπαλία, 3.85 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 4.5/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Kaposvar1
Ivancsa0Pecsi MFC vs Ivancsa, NB III - Southwest, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 1.50 γηπεδούχος, 4.15 ισοπαλία, 5.25 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 7–0, το προγνωστικό βγήκε.
Pecsi MFC 7
Ivancsa 0Paksi SE II vs Ivancsa, NB III - Southwest, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: 2.95 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 2.02 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.54, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Paksi SE II0
Ivancsa2Budaors vs Ivancsa, NB III - Southwest, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 3.55 γηπεδούχος, 4.05 ισοπαλία, 1.91 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.46, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Budaors3
Ivancsa1Ivancsa vs Szekszard, NB III - Southwest, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 1.62 γηπεδούχος, 3.85 ισοπαλία, 4.45 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 4.7/10. Τελικό σκορ 4–0, το προγνωστικό βγήκε.
Ivancsa4
Szekszard0
Τέλος
▾1.67
▾4.15
▴3.85
1X
O2.5
GG
O2.5
4.5
O2.5
Τέλος
▾1.50
▴4.15
5.25
1
U3.5
NG
1
5.0
✓ 1
Τέλος
2.95
3.60
2.02
2
O2.5
GG
GG
5.0
GG
Τέλος
▴3.55
▴4.05
▾1.91
1
O2.5
GG
GG
5.0
✓ GG
Τέλος
1.62
3.85
▾4.45
1
O2.5
NG
1
4.7
✓ 1
Στατιστικά σεζόν
NB III - Southwest
10Αγώνες
Ποσοστό νικών 50%
Ανάλυση απόδοσης
| Στατιστικό | Εντός έδρας | Εκτός έδρας | Σύνολο |
|---|---|---|---|
| Αγώνες | 5 | 5 | 10 |
| Νίκες | 3 | 2 | 5 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 | 0 |
| Ήττες | 2 | 3 | 5 |
| Γκολ υπέρ | 15 | 6 | 21 |
| Γκολ κατά | 8 | 13 | 21 |
| Μ.Ο. γκολ υπέρ | 3.0 | 1.2 | 2.1 |
| Μ.Ο. γκολ κατά | 1.6 | 2.6 | 2.1 |
| Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ | 1 | 1 | 2 |
| Αγώνες χωρίς γκολ | 0 | 2 | 2 |
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-0
Εκτός έδρας0-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-3
Εκτός έδρας7-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας7
Σερί
Νίκες3
Ήττες3
Πέναλτι
2/ 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Υπέρ
Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.580%
8 Αγώνες
Over 1.560%
6 Αγώνες
Over 2.540%
4 Αγώνες
Over 3.530%
3 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες
Παίκτες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών
Βαθμολογία
| # | Ομάδα | Α | Γ | Β |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 31-4 | 31 |
| 2 |
|
10 | 24-14 | 19 |
| 3 |
|
10 | 23-14 | 18 |
| 4 |
|
10 | 20-15 | 17 |
| 5 |
|
11 | 21-20 | 17 |
| 6 |
|
10 | 16-13 | 16 |
| 7 |
|
9 | 24-15 | 15 |
| 8 |
|
10 | 21-21 | 15 |
| 9 |
|
10 | 21-21 | 15 |
| 10 |
|
10 | 16-12 | 14 |
| 11 |
|
10 | 22-24 | 12 |
| 12 |
|
10 | 17-27 | 12 |
| 13 |
|
11 | 20-24 | 7 |
| 14 |
|
10 | 9-24 | 5 |
| 15 |
|
10 | 5-42 | 0 |
Στη φετινή σεζόν του NB III - Southwest, η Iváncsa κατέγραψε 5 νίκες, 0 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 10 αγώνες, σκοράροντας 21 γκολ (2.1 ανά αγώνα) και δεχόμενη 21, με 2 κλειστά τέρματα.
Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Iváncsa παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.
Η ομάδα Iváncsa είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.