Moravia Morawica Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
5
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
WLLDD
Hiljutine vorm
1.40
Väravad / mäng
Järgmine mäng
III Liga - Group 4 · L, 7. nov · 12:00
Moravia Morawica
VS
Starachowice
Best Tip
Koefitsient
Usaldus
6.3/10
Ava ennustus
Viimased mängud
Podlasie Biala Podlaska vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 4.45 viik, 5.30 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 2.42, usaldus 3.9/10. Lõppseis 0–4, vihje oli tabamus.
Biala Podlaska 0
Moravia Morawica4Moravia Morawica vs Siarka Tarnobrzeg, III Liga - Group 4, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 3.80 koduvõit, 3.90 viik, 2.10 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.57, usaldus 5.5/10. Lõppseis 2–3, vihje oli tabamus.
Moravia Morawica2
Siarka3KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.60 koduvõit, 4.50 viik, 5.65 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.60, usaldus 1.2/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Moravia Morawica vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.75 koduvõit, 3.45 viik, 2.13 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.56, usaldus 5.2/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Moravia Morawica0
Wisloka Debica0Sokol Kolb. vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 1.63 koduvõit, 4.00 viik, 4.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.63, usaldus 3.3/10. Lõppseis 2–2, vihje oli möödalask.
Sokol Kolb.2
Moravia Morawica2
Lõpp
▴1.75
▾4.45
▾5.30
2
O2.5
Jah
X2
3.9
✓ X2
Lõpp
▾3.80
▾3.90
▴2.10
2
O2.5
Jah
BTTS
5.5
✓ BTTS
Lõpp
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
Jah
1
1.2
✓ 1
Lõpp
▾3.75
3.45
▴2.13
X
O2.5
Jah
BTTS
5.2
BTTS
Lõpp
1.63
4.00
4.50
1
U3.5
Jah
1
3.3
1
Hooaja statistika
III Liga - Group 4
15Mängud
Võidumäär 20%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 8 | 7 | 15 |
| Võidud | 1 | 2 | 3 |
| Viigid | 2 | 1 | 3 |
| Kaotused | 5 | 4 | 9 |
| Löödud väravad | 9 | 10 | 19 |
| Sisse lastud väravad | 18 | 8 | 26 |
| Keskm. löödud väravad | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 2.3 | 1.1 | 1.7 |
| Nullimängud | 1 | 2 | 3 |
| Mängud väravata | 4 | 2 | 6 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-2
Võõrsil0-4
Suurim kaotus
Kodu0-4
Võõrsil2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Seeriad
Võit1
Kaotus5
Penaltid
3/ 3
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.560%
9 mängu
Üle 1.540%
6 mängu
Üle 2.513%
2 mängu
Üle 3.513%
2 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
Praegusel III Liga - Group 4 hooajal on Moravia Morawica saavutanud 3 võitu, 3 viiki ja 9 kaotust 15 mängus, lüües 19 väravat (1.3 mängu kohta) ja lastes sisse 26, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Moravia Morawica ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Moravia Morawica on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.