Moravia Morawica Tips, statistik och form
AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.
5
Tippade matcher
–
Förutsägbarhet
WLLDD
Senaste form
1.40
Mål / match
Nästa match
III Liga - Group 4 · lör 7 nov. · 12:00
Moravia Morawica
VS
Starachowice
Best Tip
Odds
Säkerhet
6.3/10
Lås upp tipset
Senaste matcher
Podlasie Biala Podlaska vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, avspark 17:00. Odds: 1.75 hemma, 4.45 oavgjort, 5.30 borta. Best Tip: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 2.42, säkerhet 3.9/10. Slutresultat 0–4, tipset gick in.
Biala Podlaska 0
Moravia Morawica4Moravia Morawica vs Siarka Tarnobrzeg, III Liga - Group 4, avspark 13:00. Odds: 3.80 hemma, 3.90 oavgjort, 2.10 borta. Best Tip: båda lagen gör mål, odds 1.57, säkerhet 5.5/10. Slutresultat 2–3, tipset gick in.
Moravia Morawica2
Siarka3KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, avspark 11:00. Odds: 1.60 hemma, 4.50 oavgjort, 5.65 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.60, säkerhet 1.2/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Moravia Morawica vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4, avspark 14:00. Odds: 3.75 hemma, 3.45 oavgjort, 2.13 borta. Best Tip: båda lagen gör mål, odds 1.56, säkerhet 5.2/10. Slutresultat 0–0, tipset gick inte in.
Moravia Morawica0
Wisloka Debica0Sokol Kolb. vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, avspark 14:30. Odds: 1.63 hemma, 4.00 oavgjort, 4.50 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.63, säkerhet 3.3/10. Slutresultat 2–2, tipset gick inte in.
Sokol Kolb.2
Moravia Morawica2
Slut
▴1.75
▾4.45
▾5.30
2
O2.5
Ja
X2
3.9
✓ X2
Slut
▾3.80
▾3.90
▴2.10
2
O2.5
Ja
BLGM
5.5
✓ BLGM
Slut
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
Ja
1
1.2
✓ 1
Slut
▾3.75
3.45
▴2.13
X
O2.5
Ja
BLGM
5.2
BLGM
Slut
1.63
4.00
4.50
1
U3.5
Ja
1
3.3
1
Säsongsstatistik
III Liga - Group 4
15Matcher
Vinstprocent 20%
Prestationsöversikt
| Statistik | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Matcher | 8 | 7 | 15 |
| Vinster | 1 | 2 | 3 |
| Oavgjorda | 2 | 1 | 3 |
| Förluster | 5 | 4 | 9 |
| Gjorda mål | 9 | 10 | 19 |
| Insläppta mål | 18 | 8 | 26 |
| Snitt gjorda mål | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Snitt insläppta mål | 2.3 | 1.1 | 1.7 |
| Nollor | 1 | 2 | 3 |
| Matcher utan mål | 4 | 2 | 6 |
Rekord och sviter
Största seger
Hemma4-2
Borta0-4
Största förlust
Hemma0-4
Borta2-1
Flest gjorda mål
Hemma4
Borta4
Flest insläppta mål
Hemma4
Borta2
Sviter
Vinster1
Förluster5
Straffar
3/ 3
100.00% Satta
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gjorda
Insläppta
Taktik och disciplin
Tidpunkt för kort
0Gula
1Röda
Gjorda mål
Över 0.560%
9 Matcher
Över 1.540%
6 Matcher
Över 2.513%
2 Matcher
Över 3.513%
2 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher
Spelare
Inga spelardata tillgängliga
Tabell
| # | Lag | S | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
I den aktuella III Liga - Group 4-säsongen har Moravia Morawica noterat 3 vinster, 3 oavgjorda och 9 förluster på 15 matcher, gjort 19 mål (1.3 per match) och släppt in 26, med 3 hållna nollor.
NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Moravia Morawica-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.
Moravia Morawica är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.