Moravia Morawica Tips, statistikk og form
AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.
5
Tippede kamper
–
Forutsigbarhetsgrad
WLLDD
Formkurve
1.40
Mål / kamp
Neste kamp
III Liga - Group 4 · lør. 7. nov. · 12:00
Moravia Morawica
VS
Starachowice
Best Tip
Odds
Tillit
6.3/10
Lås opp tipset
Siste kamper
Podlasie Biala Podlaska vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, kampstart 17:00. Odds: 1.75 hjemme, 4.45 uavgjort, 5.30 borte. Best Tip: borteseier eller uavgjort, odds 2.42, tillit 3.9/10. Sluttresultat 0–4, tipset gikk inn.
Biala Podlaska 0
Moravia Morawica4Moravia Morawica vs Siarka Tarnobrzeg, III Liga - Group 4, kampstart 13:00. Odds: 3.80 hjemme, 3.90 uavgjort, 2.10 borte. Best Tip: begge lag scorer, odds 1.57, tillit 5.5/10. Sluttresultat 2–3, tipset gikk inn.
Moravia Morawica2
Siarka3KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, kampstart 11:00. Odds: 1.60 hjemme, 4.50 uavgjort, 5.65 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.60, tillit 1.2/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk inn.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Moravia Morawica vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4, kampstart 14:00. Odds: 3.75 hjemme, 3.45 uavgjort, 2.13 borte. Best Tip: begge lag scorer, odds 1.56, tillit 5.2/10. Sluttresultat 0–0, tipset gikk ikke inn.
Moravia Morawica0
Wisloka Debica0Sokol Kolb. vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, kampstart 14:30. Odds: 1.63 hjemme, 4.00 uavgjort, 4.50 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.63, tillit 3.3/10. Sluttresultat 2–2, tipset gikk ikke inn.
Sokol Kolb.2
Moravia Morawica2
Slutt
▴1.75
▾4.45
▾5.30
2
O2.5
Ja
X2
3.9
✓ X2
Slutt
▾3.80
▾3.90
▴2.10
2
O2.5
Ja
BTTS
5.5
✓ BTTS
Slutt
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
Ja
1
1.2
✓ 1
Slutt
▾3.75
3.45
▴2.13
X
O2.5
Ja
BTTS
5.2
BTTS
Slutt
1.63
4.00
4.50
1
U3.5
Ja
1
3.3
1
Sesongstatistikk
III Liga - Group 4
15Kamper
Seiersprosent 20%
Ytelsesoversikt
| Statistikk | Hjemme | Borte | Totalt |
|---|---|---|---|
| Kamper | 8 | 7 | 15 |
| Seire | 1 | 2 | 3 |
| Uavgjorte | 2 | 1 | 3 |
| Tap | 5 | 4 | 9 |
| Scorede mål | 9 | 10 | 19 |
| Innslupne mål | 18 | 8 | 26 |
| Snitt scorede mål | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Snitt innslupne mål | 2.3 | 1.1 | 1.7 |
| Kamper uten baklengsmål | 1 | 2 | 3 |
| Kamper uten scoring | 4 | 2 | 6 |
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme4-2
Borte0-4
Største tap
Hjemme0-4
Borte2-1
Flest scorede mål
Hjemme4
Borte4
Flest innslupne mål
Hjemme4
Borte2
Rekker
Seire1
Tap5
Straffespark
3/ 3
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Sluppet inn
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.560%
9 Kamper
Over 1.540%
6 Kamper
Over 2.513%
2 Kamper
Over 3.513%
2 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper
Spillere
Ingen tilgjengelige spillerdata
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
Så langt i III Liga - Group 4-sesongen har Moravia Morawica 3 seire, 3 uavgjorte og 9 tap på 15 kamper. Laget har scoret 19 mål (1.3 per kamp), sluppet inn 26 og har 3 kamper uten baklengsmål.
NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for Moravia Morawica forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.
Moravia Morawica er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.