Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Etzella Ettelbruck

Ettelbruck Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€880.00Th. Ø 25.2 National Division
13
Ennustetut ottelut
61.5%
Ennustettavuusaste
LWLWDW
Viimeaikainen vire
1.07
Maalit / ottelu
Etzella Ettelbruck ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 15 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Atert Bissen vs Etzella Ettelbruck, National Division, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.28 koti, 5.10 tasapeli, 7.50 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.40, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–1, vihje osui.
Loppu
Bissen5
Ettelbruck1
1.28
5.10
7.50
1
1.28
O2.5
1.40
Kyllä
1.68
O2.5
1.40
5.0
✓ O2.5
1.405.0
Etzella Ettelbruck vs Progres Niederkorn, National Division, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 4.40 koti, 3.65 tasapeli, 1.63 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.64, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Ettelbruck2
Progres N0
4.40
3.65
1.63
2
1.64
O2.5
1.63
Ei
2.00
2
1.64
5.0
2
1.645.0
Kertoimet: 1.33 koti, 5.13 tasapeli, 6.95 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 3.10, luottamus 8.8/10. Lopputulos 3–2.
Loppu
Titus Petange3
Ettelbruck2
1.33
5.13
6.95
2
6.95
O2.5
1.43
Kyllä
1.68
X2
3.10
8.8
X2
3.108.8
Kertoimet: 4.40 koti, 3.90 tasapeli, 1.61 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.61, luottamus 5.9/10. Lopputulos 3–0.
Loppu
Ettelbruck3
Jeunesse Esch0
4.40
3.90
1.61
2
1.61
O2.5
1.57
Kyllä
1.58
2
1.61
5.9
2
1.615.9
Kertoimet: 1.21 koti, 5.90 tasapeli, 9.75 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.40, luottamus 3.7/10. Lopputulos 2–2.
Loppu
Racing Union2
Ettelbruck2
1.21
5.90
9.75
X2
3.90
O2.5
1.40
Kyllä
1.86
O2.5
1.40
3.7
O2.5
1.403.7
Kertoimet: 3.20 koti, 3.52 tasapeli, 2.00 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.63, luottamus 3.4/10. Lopputulos 3–0.
Loppu
Ettelbruck3
UNA Strassen0
3.20
3.52
2.00
X
3.52
O2.5
1.63
Kyllä
1.55
O2.5
1.63
3.4
O2.5
1.633.4
Kertoimet: 1.35 koti, 5.00 tasapeli, 6.00 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.35, luottamus 8.3/10. Lopputulos 4–0.
Loppu
Ettelbruck4
RM Hamm Benfica0
1.35
5.00
6.00
1
1.35
O2.5
1.37
Ei
2.15
1
1.35
8.3
1
1.358.3
Kertoimet: 1.36 koti, 4.88 tasapeli, 6.00 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.39, luottamus 8.3/10. Lopputulos 3–0.
Loppu
Wiltz3
Ettelbruck0
1.36
4.88
6.00
1
1.36
O2.5
1.39
Kyllä
1.57
O2.5
1.39
8.3
O2.5
1.398.3
Kertoimet: 2.25 koti, 3.43 tasapeli, 2.72 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.61, luottamus 4.7/10. Lopputulos 1–1.
Loppu
Ettelbruck1
Hostert1
2.25
3.43
2.72
1X
1.40
O2.5
1.61
Ei
2.40
O2.5
1.61
4.7
O2.5
1.614.7

Kauden tilastot

National Division Luxemburg · Kausi 2026
12Ottelut Voittoprosentti 17%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5712
Voitot112
Tasapelit022
Tappiot448
Tehdyt maalit3710
Päästetyt maalit101424
Tehtyjen maalien keskiarvo0.61.00.8
Päästettyjen maalien keskiarvo2.02.02.0
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia325
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-0
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti0-5
Vieras5-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras5
Putket
Voitot1
Tappiot4
Rangaistuspotkut
0/ 2
0% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–3
0-15
2–4
16-30
1–2
31-45
1–7
46-60
1–4
61-75
3–3
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
76-901
1Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.558%
7 ottelua
Yli 1.517%
2 ottelua
Yli 2.58%
1 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Luxemburg - National Division
# Joukkue O M P
1 UNA Strassen 12 24-4 34
2 FC Differdange 03 12 35-9 33
3 US Mondorf-les-bains 12 24-20 27
4 Atert Bissen 12 32-16 25
5 Racing FC Union Luxembourg 12 31-13 22
6 Progres Niederkorn 12 19-9 22
7 UN Kaerjeng 97 12 31-21 21
8 Résidence Walferdange 12 21-24 17
9 F91 Dudelange 12 20-18 16
10 AS Jeunesse Esch 12 19-24 13
11 US Hostert 12 16-22 11
12 Victoria Rosport 12 21-29 11
13 US Rumelange 12 17-32 11
14 Etzella Ettelbruck 12 10-24 8
15 Wiltz 12 19-32 6
16 Swift Hesperange 12 2-44 0
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) BGL Ligue (Relegation) Relegation

Etzella Ettelbruck – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Etzella Ettelbruck? NerdyTips tuottaa joukkueen Etzella Ettelbruck otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 13 ottelua, joissa Etzella Ettelbruck on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 61.5%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä National Division -kaudella Etzella Ettelbruck on pelannut 12 ottelua: 2 voittoa, 2 tasapeliä ja 8 tappiota. Se on tehnyt 10 maalia (0.8 per ottelu), päästänyt 24 ja pitänyt 2 nollapeliä.

Joukkueen Etzella Ettelbruck arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €880.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Etzella Ettelbruck päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Etzella Ettelbruck on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.