Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Etzella Ettelbruck

Ettelbruck Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

€880.00Th. Ø 25.2 National Division
13
Elemzett mérkőzések
61.5%
Kiszámíthatóság
LWLWDW
Legutóbbi forma
1.07
Gólok / mérkőzés
Etzella Ettelbruck nem kapott piros lapot az utóbbi 15 mérkőzésen
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Atert Bissen vs Etzella Ettelbruck, National Division, kezdés 17:00. Odds: hazai 1.28, döntetlen 5.10, vendég 7.50. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.40, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 5–1, a tipp bejött.
Vége
Bissen5
Ettelbruck1
1.28
5.10
7.50
1
1.28
O2.5
1.40
Igen
1.68
O2.5
1.40
5.0
✓ O2.5
1.405.0
Etzella Ettelbruck vs Progres Niederkorn, National Division, kezdés 17:00. Odds: hazai 4.40, döntetlen 3.65, vendég 1.63. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 1.64, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 2–0, a tipp nem jött be.
Vége
Ettelbruck2
Progres N0
4.40
3.65
1.63
2
1.64
O2.5
1.63
Nem
2.00
2
1.64
5.0
2
1.645.0
Odds: hazai 1.33, döntetlen 5.13, vendég 6.95. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 3.10, megbízhatóság 8.8/10. Végeredmény 3–2.
Vége
Titus Petange3
Ettelbruck2
1.33
5.13
6.95
2
6.95
O2.5
1.43
Igen
1.68
X2
3.10
8.8
X2
3.108.8
Odds: hazai 4.40, döntetlen 3.90, vendég 1.61. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 1.61, megbízhatóság 5.9/10. Végeredmény 3–0.
Vége
Ettelbruck3
Jeunesse Esch0
4.40
3.90
1.61
2
1.61
O2.5
1.57
Igen
1.58
2
1.61
5.9
2
1.615.9
Odds: hazai 1.21, döntetlen 5.90, vendég 9.75. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.40, megbízhatóság 3.7/10. Végeredmény 2–2.
Vége
Racing Union2
Ettelbruck2
1.21
5.90
9.75
X2
3.90
O2.5
1.40
Igen
1.86
O2.5
1.40
3.7
O2.5
1.403.7
Odds: hazai 3.20, döntetlen 3.52, vendég 2.00. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.63, megbízhatóság 3.4/10. Végeredmény 3–0.
Vége
Ettelbruck3
UNA Strassen0
3.20
3.52
2.00
X
3.52
O2.5
1.63
Igen
1.55
O2.5
1.63
3.4
O2.5
1.633.4
Odds: hazai 1.35, döntetlen 5.00, vendég 6.00. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.35, megbízhatóság 8.3/10. Végeredmény 4–0.
Vége
Ettelbruck4
RM Hamm Benfica0
1.35
5.00
6.00
1
1.35
O2.5
1.37
Nem
2.15
1
1.35
8.3
1
1.358.3
Odds: hazai 1.36, döntetlen 4.88, vendég 6.00. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.39, megbízhatóság 8.3/10. Végeredmény 3–0.
Vége
Wiltz3
Ettelbruck0
1.36
4.88
6.00
1
1.36
O2.5
1.39
Igen
1.57
O2.5
1.39
8.3
O2.5
1.398.3
Odds: hazai 2.25, döntetlen 3.43, vendég 2.72. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.61, megbízhatóság 4.7/10. Végeredmény 1–1.
Vége
Ettelbruck1
Hostert1
2.25
3.43
2.72
1X
1.40
O2.5
1.61
Nem
2.40
O2.5
1.61
4.7
O2.5
1.614.7

Szezonstatisztikák

National Division Luxemburg · Szezon 2026
12Mérkőzések Győzelmi arány 17%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések5712
Győzelmek112
Döntetlenek022
Vereségek448
Lőtt gólok3710
Kapott gólok101424
Lőtt gólok átlaga0.61.00.8
Kapott gólok átlaga2.02.02.0
Kapott gól nélküli mérkőzések112
Gól nélküli mérkőzések325
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai2-0
Vendég0-3
Legnagyobb vereség
Hazai0-5
Vendég5-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai2
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai5
Vendég5
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek4
Tizenegyesek
0/ 2
0% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
2–3
0-15
2–4
16-30
1–2
31-45
1–7
46-60
1–4
61-75
3–3
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
76-901
1Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.558%
7 Mérkőzések
Több mint 1.517%
2 Mérkőzések
Több mint 2.58%
1 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Luxemburg - National Division
# Csapat M G P
1 UNA Strassen 12 24-4 34
2 FC Differdange 03 12 35-9 33
3 US Mondorf-les-bains 12 24-20 27
4 Atert Bissen 12 32-16 25
5 Racing FC Union Luxembourg 12 31-13 22
6 Progres Niederkorn 12 19-9 22
7 UN Kaerjeng 97 12 31-21 21
8 Résidence Walferdange 12 21-24 17
9 F91 Dudelange 12 20-18 16
10 AS Jeunesse Esch 12 19-24 13
11 US Hostert 12 16-22 11
12 Victoria Rosport 12 21-29 11
13 US Rumelange 12 17-32 11
14 Etzella Ettelbruck 12 10-24 8
15 Wiltz 12 19-32 6
16 Swift Hesperange 12 2-44 0
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) BGL Ligue (Relegation) Relegation

Etzella Ettelbruck – tippek és fogadási előrejelzések

Etzella Ettelbruck tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Etzella Ettelbruck-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 13 Etzella Ettelbruck-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 61.5%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális National Division idényben Etzella Ettelbruck mérlege 12 mérkőzés után 2 győzelem, 2 döntetlen és 8 vereség; 10 lőtt gól (meccsenként 0.8), 24 kapott gól és 2 kapott gól nélküli mérkőzés.

Etzella Ettelbruck becsült piaci értéke jelenleg €880.00Th..

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Etzella Ettelbruck-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Etzella Ettelbruck csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.