Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Etzella Ettelbruck

Ettelbruck Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.

€880.00Th. Ø 25.2 National Division
13
Tippede kamper
61.5%
Forutsigbarhetsgrad
LWWDWW
Formkurve
1.07
Mål / kamp
Etzella Ettelbruck fikk ingen røde kort i de siste 15 kampene
Ingen tips ennå

Vi beregner tipsene våre omtrent 4 dager før avspark, så de kommende kampene dukker snart opp her.

Siste kamper

Atert Bissen vs Etzella Ettelbruck, National Division, kampstart 17:00. Odds: 1.28 hjemme, 5.10 uavgjort, 7.50 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.40, tillit 5.0/10. Sluttresultat 5–1, tipset gikk inn.
Slutt
Bissen5
Ettelbruck1
1.28
5.10
7.50
1
1.28
O2.5
1.40
Ja
1.68
O2.5
1.40
5.0
✓ O2.5
1.405.0
Etzella Ettelbruck vs Progres Niederkorn, National Division, kampstart 17:00. Odds: 4.40 hjemme, 3.65 uavgjort, 1.63 borte. Best Tip: borteseier, odds 1.64, tillit 5.0/10. Sluttresultat 2–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Ettelbruck2
Progres N0
4.40
3.65
1.63
2
1.64
O2.5
1.63
Nei
2.00
2
1.64
5.0
2
1.645.0
Odds: 4.40 hjemme, 3.90 uavgjort, 1.61 borte. Best Tip: borteseier, odds 1.61, tillit 5.9/10. Sluttresultat 3–0.
Slutt
Ettelbruck3
Jeunesse Esch0
4.40
3.90
1.61
2
1.61
O2.5
1.57
Ja
1.58
2
1.61
5.9
2
1.615.9
Odds: 1.21 hjemme, 5.90 uavgjort, 9.75 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.40, tillit 3.7/10. Sluttresultat 2–2.
Slutt
Racing Union2
Ettelbruck2
1.21
5.90
9.75
X2
3.90
O2.5
1.40
Ja
1.86
O2.5
1.40
3.7
O2.5
1.403.7
Odds: 3.20 hjemme, 3.52 uavgjort, 2.00 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.63, tillit 3.4/10. Sluttresultat 3–0.
Slutt
Ettelbruck3
UNA Strassen0
3.20
3.52
2.00
X
3.52
O2.5
1.63
Ja
1.55
O2.5
1.63
3.4
O2.5
1.633.4
Odds: 1.35 hjemme, 5.00 uavgjort, 6.00 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.35, tillit 8.3/10. Sluttresultat 4–0.
Slutt
Ettelbruck4
RM Hamm Benfica0
1.35
5.00
6.00
1
1.35
O2.5
1.37
Nei
2.15
1
1.35
8.3
1
1.358.3
Odds: 1.36 hjemme, 4.88 uavgjort, 6.00 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.39, tillit 8.3/10. Sluttresultat 3–0.
Slutt
Wiltz3
Ettelbruck0
1.36
4.88
6.00
1
1.36
O2.5
1.39
Ja
1.57
O2.5
1.39
8.3
O2.5
1.398.3
Odds: 2.25 hjemme, 3.43 uavgjort, 2.72 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.61, tillit 4.7/10. Sluttresultat 1–1.
Slutt
Ettelbruck1
Hostert1
2.25
3.43
2.72
1X
1.40
O2.5
1.61
Nei
2.40
O2.5
1.61
4.7
O2.5
1.614.7
Odds: 1.33 hjemme, 5.13 uavgjort, 6.95 borte. Best Tip: borteseier eller uavgjort, odds 3.10, tillit 8.8/10. Sluttresultat 3–2.
Slutt
Titus Petange3
Ettelbruck2
1.33
5.13
6.95
2
6.95
O2.5
1.43
Ja
1.68
X2
3.10
8.8
X2
3.108.8

Sesongstatistikk

National Division Luxembourg · Sesong 2026
12Kamper Seiersprosent 17%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper5712
Seire112
Uavgjorte022
Tap448
Scorede mål3710
Innslupne mål101424
Snitt scorede mål0.61.00.8
Snitt innslupne mål2.02.02.0
Kamper uten baklengsmål112
Kamper uten scoring325
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme2-0
Borte0-3
Største tap
Hjemme0-5
Borte5-1
Flest scorede mål
Hjemme2
Borte3
Flest innslupne mål
Hjemme5
Borte5
Rekker
Seire1
Tap4
Straffespark
0/ 2
0% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
2–3
0-15
2–4
16-30
1–2
31-45
1–7
46-60
1–4
61-75
3–3
76-90
Scoret Sluppet inn
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
76-901
1Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.558%
7 Kamper
Over 1.517%
2 Kamper
Over 2.58%
1 Kamper
Over 3.50%
0 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

Tabell

Luxembourg - National Division
# Lag K M P
1 UNA Strassen 12 24-4 34
2 FC Differdange 03 12 35-9 33
3 US Mondorf-les-bains 12 24-20 27
4 Atert Bissen 12 32-16 25
5 Racing FC Union Luxembourg 12 31-13 22
6 Progres Niederkorn 12 19-9 22
7 UN Kaerjeng 97 12 31-21 21
8 Résidence Walferdange 12 21-24 17
9 F91 Dudelange 12 20-18 16
10 AS Jeunesse Esch 12 19-24 13
11 US Hostert 12 16-22 11
12 Victoria Rosport 12 21-29 11
13 US Rumelange 12 17-32 11
14 Etzella Ettelbruck 12 10-24 8
15 Wiltz 12 19-32 6
16 Swift Hesperange 12 2-44 0
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) BGL Ligue (Relegation) Relegation

Tips og prognoser for Etzella Ettelbruck

Leter du etter tips for Etzella Ettelbruck? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Etzella Ettelbruck fra AI-modellen vår, NT Apex. Til nå har vi analysert 13 kamper med Etzella Ettelbruck, med en treffsikkerhet for Best Tip på 61.5%. Tipsene dekker sluttresultat, over/under, begge lag scorer, riktig resultat, xG, hjørnespark og ballbesittelse.

Så langt i National Division-sesongen har Etzella Ettelbruck 2 seire, 2 uavgjorte og 8 tap på 12 kamper. Laget har scoret 10 mål (0.8 per kamp), sluppet inn 24 og har 2 kamper uten baklengsmål.

Etzella Ettelbruck har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €880.00Th..

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for Etzella Ettelbruck forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.

Etzella Ettelbruck er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.