Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Etzella Ettelbruck

Ettelbruck Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€880.00Th. Ø 25.2 National Division
13
Perlawanan diramal
61.5%
Kadar kebolehramalan
LWWDWW
Prestasi terkini
1.07
Gol / perlawanan
Etzella Ettelbruck tiada kad merah dalam 15 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Atert Bissen vs Etzella Ettelbruck, National Division, sepak mula 17:00. Odds: 1.28 tuan rumah, 5.10 seri, 7.50 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.40, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 5–1, ramalan tepat.
Tamat
Bissen5
Ettelbruck1
1.28
5.10
7.50
1
1.28
O2.5
1.40
Ya
1.68
O2.5
1.40
5.0
✓ O2.5
1.405.0
Etzella Ettelbruck vs Progres Niederkorn, National Division, sepak mula 17:00. Odds: 4.40 tuan rumah, 3.65 seri, 1.63 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 1.64, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan meleset.
Tamat
Ettelbruck2
Progres N0
4.40
3.65
1.63
2
1.64
O2.5
1.63
Tidak
2.00
2
1.64
5.0
2
1.645.0
Odds: 4.40 tuan rumah, 3.90 seri, 1.61 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 1.61, keyakinan 5.9/10. Keputusan akhir 3–0.
Tamat
Ettelbruck3
Jeunesse Esch0
4.40
3.90
1.61
2
1.61
O2.5
1.57
Ya
1.58
2
1.61
5.9
2
1.615.9
Odds: 1.21 tuan rumah, 5.90 seri, 9.75 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.40, keyakinan 3.7/10. Keputusan akhir 2–2.
Tamat
Racing Union2
Ettelbruck2
1.21
5.90
9.75
X2
3.90
O2.5
1.40
Ya
1.86
O2.5
1.40
3.7
O2.5
1.403.7
Odds: 3.20 tuan rumah, 3.52 seri, 2.00 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.63, keyakinan 3.4/10. Keputusan akhir 3–0.
Tamat
Ettelbruck3
UNA Strassen0
3.20
3.52
2.00
X
3.52
O2.5
1.63
Ya
1.55
O2.5
1.63
3.4
O2.5
1.633.4
Odds: 1.35 tuan rumah, 5.00 seri, 6.00 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.35, keyakinan 8.3/10. Keputusan akhir 4–0.
Tamat
Ettelbruck4
RM Hamm Benfica0
1.35
5.00
6.00
1
1.35
O2.5
1.37
Tidak
2.15
1
1.35
8.3
1
1.358.3
Odds: 1.36 tuan rumah, 4.88 seri, 6.00 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.39, keyakinan 8.3/10. Keputusan akhir 3–0.
Tamat
Wiltz3
Ettelbruck0
1.36
4.88
6.00
1
1.36
O2.5
1.39
Ya
1.57
O2.5
1.39
8.3
O2.5
1.398.3
Odds: 2.25 tuan rumah, 3.43 seri, 2.72 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.61, keyakinan 4.7/10. Keputusan akhir 1–1.
Tamat
Ettelbruck1
Hostert1
2.25
3.43
2.72
1X
1.40
O2.5
1.61
Tidak
2.40
O2.5
1.61
4.7
O2.5
1.614.7
Odds: 1.33 tuan rumah, 5.13 seri, 6.95 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 3.10, keyakinan 8.8/10. Keputusan akhir 3–2.
Tamat
Titus Petange3
Ettelbruck2
1.33
5.13
6.95
2
6.95
O2.5
1.43
Ya
1.68
X2
3.10
8.8
X2
3.108.8

Statistik musim

National Division Luxembourg · Musim 2026
12Perlawanan Kadar kemenangan 17%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan5712
Menang112
Seri022
Kalah448
Gol dijaringkan3710
Gol dibolosi101424
Purata gol dijaringkan0.61.00.8
Purata gol dibolosi2.02.02.0
Tanpa bolos112
Gagal menjaringkan gol325
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah2-0
Pelawat0-3
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-5
Pelawat5-1
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah2
Pelawat3
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah5
Pelawat5
Rentetan
Menang1
Kalah4
Sepakan penalti
0/ 2
0% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
2–3
0-15
2–4
16-30
1–2
31-45
1–7
46-60
1–4
61-75
3–3
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
76-901
1Kuning
1Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.558%
7 Perlawanan
Lebih 1.517%
2 Perlawanan
Lebih 2.58%
1 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Luxembourg - National Division
# Pasukan P G M
1 UNA Strassen 12 24-4 34
2 FC Differdange 03 12 35-9 33
3 US Mondorf-les-bains 12 24-20 27
4 Atert Bissen 12 32-16 25
5 Racing FC Union Luxembourg 12 31-13 22
6 Progres Niederkorn 12 19-9 22
7 UN Kaerjeng 97 12 31-21 21
8 Résidence Walferdange 12 21-24 17
9 F91 Dudelange 12 20-18 16
10 AS Jeunesse Esch 12 19-24 13
11 US Hostert 12 16-22 11
12 Victoria Rosport 12 21-29 11
13 US Rumelange 12 17-32 11
14 Etzella Ettelbruck 12 10-24 8
15 Wiltz 12 19-32 6
16 Swift Hesperange 12 2-44 0
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) BGL Ligue (Relegation) Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Etzella Ettelbruck

Mencari ramalan Etzella Ettelbruck? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Etzella Ettelbruck daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 13 perlawanan melibatkan Etzella Ettelbruck dengan ketepatan Best Tip sebanyak 61.5%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim National Division semasa, Etzella Ettelbruck mencatatkan 2 kemenangan, 2 seri dan 8 kekalahan dalam 12 perlawanan, menjaringkan 10 gol (0.8 setiap perlawanan) dan dibolosi 24 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Etzella Ettelbruck kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €880.00Th..

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Etzella Ettelbruck yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Etzella Ettelbruck hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.