Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Etzella Ettelbruck

Ettelbruck Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€880.00Th. Ø 25.2 National Division
13
Prognozirane utakmice
61.5%
Predvidljivost
LWDWWL
Trenutna forma
1.07
Golova po meču
Etzella Ettelbruck je bez crvenog kartona 15 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Atert Bissen vs Etzella Ettelbruck, National Division, početak u 17:00. Kvote: 1.28 domaćin, 5.10 nerešeno, 7.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.40, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 5–1, tip pogođen.
Kraj
Bissen5
Ettelbruck1
1.28
5.10
7.50
1
1.28
O2.5
1.40
GG
1.68
O2.5
1.40
5.0
✓ O2.5
1.405.0
Etzella Ettelbruck vs Progres Niederkorn, National Division, početak u 17:00. Kvote: 4.40 domaćin, 3.65 nerešeno, 1.63 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.64, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Ettelbruck2
Progres N0
4.40
3.65
1.63
2
1.64
O2.5
1.63
NG
2.00
2
1.64
5.0
2
1.645.0
Kvote: 1.21 domaćin, 5.90 nerešeno, 9.75 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.40, poverenje 3.7/10. Konačan rezultat 2–2.
Kraj
Racing Union2
Ettelbruck2
1.21
5.90
9.75
X2
3.90
O2.5
1.40
GG
1.86
O2.5
1.40
3.7
O2.5
1.403.7
Kvote: 3.20 domaćin, 3.52 nerešeno, 2.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.63, poverenje 3.4/10. Konačan rezultat 3–0.
Kraj
Ettelbruck3
UNA Strassen0
3.20
3.52
2.00
X
3.52
O2.5
1.63
GG
1.55
O2.5
1.63
3.4
O2.5
1.633.4
Kvote: 1.35 domaćin, 5.00 nerešeno, 6.00 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.35, poverenje 8.3/10. Konačan rezultat 4–0.
Kraj
Ettelbruck4
RM Hamm Benfica0
1.35
5.00
6.00
1
1.35
O2.5
1.37
NG
2.15
1
1.35
8.3
1
1.358.3
Kvote: 1.36 domaćin, 4.88 nerešeno, 6.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.39, poverenje 8.3/10. Konačan rezultat 3–0.
Kraj
Wiltz3
Ettelbruck0
1.36
4.88
6.00
1
1.36
O2.5
1.39
GG
1.57
O2.5
1.39
8.3
O2.5
1.398.3
Kvote: 2.25 domaćin, 3.43 nerešeno, 2.72 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.61, poverenje 4.7/10. Konačan rezultat 1–1.
Kraj
Ettelbruck1
Hostert1
2.25
3.43
2.72
1X
1.40
O2.5
1.61
NG
2.40
O2.5
1.61
4.7
O2.5
1.614.7
Kvote: 1.33 domaćin, 5.13 nerešeno, 6.95 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 3.10, poverenje 8.8/10. Konačan rezultat 3–2.
Kraj
Titus Petange3
Ettelbruck2
1.33
5.13
6.95
2
6.95
O2.5
1.43
GG
1.68
X2
3.10
8.8
X2
3.108.8
Kvote: 4.40 domaćin, 3.90 nerešeno, 1.61 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.61, poverenje 5.9/10. Konačan rezultat 3–0.
Kraj
Ettelbruck3
Jeunesse Esch0
4.40
3.90
1.61
2
1.61
O2.5
1.57
GG
1.58
2
1.61
5.9
2
1.615.9

Statistika sezone

National Division Luksemburg · Sezona 2026
12Utakmice Procenat pobeda 17%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5712
Pobede112
Nerešeno022
Porazi448
Postignuti golovi3710
Primljeni golovi101424
Prosek postignutih golova0.61.00.8
Prosek primljenih golova2.02.02.0
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola325
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin2-0
Gost0-3
Najveći poraz
Domaćin0-5
Gost5-1
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin5
Gost5
Serije
Pobede1
Porazi4
Penali
0/ 2
0% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
2–3
0-15
2–4
16-30
1–2
31-45
1–7
46-60
1–4
61-75
3–3
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
76-901
1Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.558%
7 Utakmice
Preko 1.517%
2 Utakmice
Preko 2.58%
1 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Luksemburg - National Division
# Tim O G B
1 UNA Strassen 12 24-4 34
2 FC Differdange 03 12 35-9 33
3 US Mondorf-les-bains 12 24-20 27
4 Atert Bissen 12 32-16 25
5 Racing FC Union Luxembourg 12 31-13 22
6 Progres Niederkorn 12 19-9 22
7 UN Kaerjeng 97 12 31-21 21
8 Résidence Walferdange 12 21-24 17
9 F91 Dudelange 12 20-18 16
10 AS Jeunesse Esch 12 19-24 13
11 US Hostert 12 16-22 11
12 Victoria Rosport 12 21-29 11
13 US Rumelange 12 17-32 11
14 Etzella Ettelbruck 12 10-24 8
15 Wiltz 12 19-32 6
16 Swift Hesperange 12 2-44 0
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) BGL Ligue (Relegation) Relegation

Etzella Ettelbruck prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Etzella Ettelbruck prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Etzella Ettelbruck koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 13 utakmica sa učešćem tima Etzella Ettelbruck, uz tačnost Best Tip-a od 61.5%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni National Division učinak tima Etzella Ettelbruck je pobede: 2, nerešeno: 2, porazi: 8 (utakmica: 12). Dati golovi: 10 (0.8 po utakmici), primljeni: 24, a utakmica bez primljenog gola: 2.

Etzella Ettelbruck trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €880.00Th..

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Etzella Ettelbruck ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Etzella Ettelbruck je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.