Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Etzella Ettelbruck

Ettelbruck Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€880.00Th. Ø 25.2 National Division
13
Mecze z typem
61.5%
Skuteczność typów
LWLWDW
Ostatnia forma
1.07
Gole / mecz
Etzella Ettelbruck bez czerwonej kartki w ostatnich 15 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Atert Bissen vs Etzella Ettelbruck, National Division, początek o 17:00. Kursy: 1.28 gospodarze, 5.10 remis, 7.50 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.40, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 5–1, typ trafiony.
Koniec
Bissen5
Ettelbruck1
1.28
5.10
7.50
1
1.28
O2.5
1.40
Tak
1.68
O2.5
1.40
5.0
✓ O2.5
1.405.0
Etzella Ettelbruck vs Progres Niederkorn, National Division, początek o 17:00. Kursy: 4.40 gospodarze, 3.65 remis, 1.63 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.64, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 2–0, typ chybiony.
Koniec
Ettelbruck2
Progres N0
4.40
3.65
1.63
2
1.64
O2.5
1.63
Nie
2.00
2
1.64
5.0
2
1.645.0
Kursy: 1.33 gospodarze, 5.13 remis, 6.95 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 3.10, pewność 8.8/10. Wynik końcowy 3–2.
Koniec
Titus Petange3
Ettelbruck2
1.33
5.13
6.95
2
6.95
O2.5
1.43
Tak
1.68
X2
3.10
8.8
X2
3.108.8
Kursy: 4.40 gospodarze, 3.90 remis, 1.61 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.61, pewność 5.9/10. Wynik końcowy 3–0.
Koniec
Ettelbruck3
Jeunesse Esch0
4.40
3.90
1.61
2
1.61
O2.5
1.57
Tak
1.58
2
1.61
5.9
2
1.615.9
Kursy: 1.21 gospodarze, 5.90 remis, 9.75 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.40, pewność 3.7/10. Wynik końcowy 2–2.
Koniec
Racing Union2
Ettelbruck2
1.21
5.90
9.75
X2
3.90
O2.5
1.40
Tak
1.86
O2.5
1.40
3.7
O2.5
1.403.7
Kursy: 3.20 gospodarze, 3.52 remis, 2.00 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.63, pewność 3.4/10. Wynik końcowy 3–0.
Koniec
Ettelbruck3
UNA Strassen0
3.20
3.52
2.00
X
3.52
O2.5
1.63
Tak
1.55
O2.5
1.63
3.4
O2.5
1.633.4
Kursy: 1.35 gospodarze, 5.00 remis, 6.00 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.35, pewność 8.3/10. Wynik końcowy 4–0.
Koniec
Ettelbruck4
RM Hamm Benfica0
1.35
5.00
6.00
1
1.35
O2.5
1.37
Nie
2.15
1
1.35
8.3
1
1.358.3
Kursy: 1.36 gospodarze, 4.88 remis, 6.00 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.39, pewność 8.3/10. Wynik końcowy 3–0.
Koniec
Wiltz3
Ettelbruck0
1.36
4.88
6.00
1
1.36
O2.5
1.39
Tak
1.57
O2.5
1.39
8.3
O2.5
1.398.3
Kursy: 2.25 gospodarze, 3.43 remis, 2.72 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.61, pewność 4.7/10. Wynik końcowy 1–1.
Koniec
Ettelbruck1
Hostert1
2.25
3.43
2.72
1X
1.40
O2.5
1.61
Nie
2.40
O2.5
1.61
4.7
O2.5
1.614.7

Statystyki sezonu

National Division Luksemburg · Sezon 2026
12Mecze Procent zwycięstw 17%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze5712
Zwycięstwa112
Remisy022
Porażki448
Gole strzelone3710
Gole stracone101424
Średnia goli strzelonych0.61.00.8
Średnia goli straconych2.02.02.0
Mecze bez straty gola112
Mecze bez strzelonego gola325
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie2-0
Na wyjeździe0-3
Najwyższa porażka
U siebie0-5
Na wyjeździe5-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie2
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie5
Na wyjeździe5
Serie
Zwycięstwa1
Porażki4
Rzuty karne
0/ 2
0% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
2–3
0-15
2–4
16-30
1–2
31-45
1–7
46-60
1–4
61-75
3–3
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
76-901
1Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.558%
7 meczów
Powyżej 1.517%
2 meczów
Powyżej 2.58%
1 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Luksemburg - National Division
# Drużyna M G P
1 UNA Strassen 12 24-4 34
2 FC Differdange 03 12 35-9 33
3 US Mondorf-les-bains 12 24-20 27
4 Atert Bissen 12 32-16 25
5 Racing FC Union Luxembourg 12 31-13 22
6 Progres Niederkorn 12 19-9 22
7 UN Kaerjeng 97 12 31-21 21
8 Résidence Walferdange 12 21-24 17
9 F91 Dudelange 12 20-18 16
10 AS Jeunesse Esch 12 19-24 13
11 US Hostert 12 16-22 11
12 Victoria Rosport 12 21-29 11
13 US Rumelange 12 17-32 11
14 Etzella Ettelbruck 12 10-24 8
15 Wiltz 12 19-32 6
16 Swift Hesperange 12 2-44 0
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) BGL Ligue (Relegation) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Etzella Ettelbruck

Szukasz typów na Etzella Ettelbruck? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Etzella Ettelbruck – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 13 meczów z udziałem Etzella Ettelbruck, a skuteczność Best Tip wynosi 61.5%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie National Division Etzella Ettelbruck ma bilans 2-2-8 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 12 meczach, przy 10 golach strzelonych (0.8 na mecz) i 24 straconych oraz 2 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Etzella Ettelbruck wynosi €880.00Th..

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Etzella Ettelbruck pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Etzella Ettelbruck to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.