Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Etzella Ettelbruck

Ettelbruck Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€880.00Th. Ø 25.2 National Division
13
Voorspelde wedstrijden
61.5%
Voorspelbaarheid
LWLWDW
Recente vorm
1.07
Goals / wedstrijd
Etzella Ettelbruck kreeg geen rode kaarten in de laatste 15 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Atert Bissen vs Etzella Ettelbruck, National Division, aftrap 17:00. Quoteringen: 1.28 thuis, 5.10 gelijkspel, 7.50 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.40, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 5–1, tip uitgekomen.
Eind
Bissen5
Ettelbruck1
1.28
5.10
7.50
1
1.28
O2.5
1.40
Ja
1.68
O2.5
1.40
5.0
✓ O2.5
1.405.0
Etzella Ettelbruck vs Progres Niederkorn, National Division, aftrap 17:00. Quoteringen: 4.40 thuis, 3.65 gelijkspel, 1.63 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.64, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 2–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Ettelbruck2
Progres N0
4.40
3.65
1.63
2
1.64
O2.5
1.63
Nee
2.00
2
1.64
5.0
2
1.645.0
Quoteringen: 1.33 thuis, 5.13 gelijkspel, 6.95 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 3.10, vertrouwen 8.8/10. Eindstand 3–2.
Eind
Titus Petange3
Ettelbruck2
1.33
5.13
6.95
2
6.95
O2.5
1.43
Ja
1.68
X2
3.10
8.8
X2
3.108.8
Quoteringen: 4.40 thuis, 3.90 gelijkspel, 1.61 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.61, vertrouwen 5.9/10. Eindstand 3–0.
Eind
Ettelbruck3
Jeunesse Esch0
4.40
3.90
1.61
2
1.61
O2.5
1.57
Ja
1.58
2
1.61
5.9
2
1.615.9
Quoteringen: 1.21 thuis, 5.90 gelijkspel, 9.75 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.40, vertrouwen 3.7/10. Eindstand 2–2.
Eind
Racing Union2
Ettelbruck2
1.21
5.90
9.75
X2
3.90
O2.5
1.40
Ja
1.86
O2.5
1.40
3.7
O2.5
1.403.7
Quoteringen: 3.20 thuis, 3.52 gelijkspel, 2.00 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.63, vertrouwen 3.4/10. Eindstand 3–0.
Eind
Ettelbruck3
UNA Strassen0
3.20
3.52
2.00
X
3.52
O2.5
1.63
Ja
1.55
O2.5
1.63
3.4
O2.5
1.633.4
Quoteringen: 1.35 thuis, 5.00 gelijkspel, 6.00 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.35, vertrouwen 8.3/10. Eindstand 4–0.
Eind
Ettelbruck4
RM Hamm Benfica0
1.35
5.00
6.00
1
1.35
O2.5
1.37
Nee
2.15
1
1.35
8.3
1
1.358.3
Quoteringen: 1.36 thuis, 4.88 gelijkspel, 6.00 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.39, vertrouwen 8.3/10. Eindstand 3–0.
Eind
Wiltz3
Ettelbruck0
1.36
4.88
6.00
1
1.36
O2.5
1.39
Ja
1.57
O2.5
1.39
8.3
O2.5
1.398.3
Quoteringen: 2.25 thuis, 3.43 gelijkspel, 2.72 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.61, vertrouwen 4.7/10. Eindstand 1–1.
Eind
Ettelbruck1
Hostert1
2.25
3.43
2.72
1X
1.40
O2.5
1.61
Nee
2.40
O2.5
1.61
4.7
O2.5
1.614.7

Seizoensstatistieken

National Division Luxemburg · Seizoen 2026
12Wedstrijden Winpercentage 17%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden5712
Overwinningen112
Gelijkspelen022
Nederlagen448
Doelpunten voor3710
Doelpunten tegen101424
Gem. doelpunten voor0.61.00.8
Gem. doelpunten tegen2.02.02.0
Clean sheets112
Niet gescoord325
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis2-0
Uit0-3
Zwaarste nederlaag
Thuis0-5
Uit5-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis2
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis5
Uit5
Reeksen
Winst1
Verlies4
Strafschoppen
0/ 2
0% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
2–3
0-15
2–4
16-30
1–2
31-45
1–7
46-60
1–4
61-75
3–3
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
76-901
1Geel
1Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.558%
7 Wedstrijden
Over 1.517%
2 Wedstrijden
Over 2.58%
1 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Luxemburg - National Division
# Team G D P
1 UNA Strassen 12 24-4 34
2 FC Differdange 03 12 35-9 33
3 US Mondorf-les-bains 12 24-20 27
4 Atert Bissen 12 32-16 25
5 Racing FC Union Luxembourg 12 31-13 22
6 Progres Niederkorn 12 19-9 22
7 UN Kaerjeng 97 12 31-21 21
8 Résidence Walferdange 12 21-24 17
9 F91 Dudelange 12 20-18 16
10 AS Jeunesse Esch 12 19-24 13
11 US Hostert 12 16-22 11
12 Victoria Rosport 12 21-29 11
13 US Rumelange 12 17-32 11
14 Etzella Ettelbruck 12 10-24 8
15 Wiltz 12 19-32 6
16 Swift Hesperange 12 2-44 0
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) BGL Ligue (Relegation) Relegation

Etzella Ettelbruck voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Etzella Ettelbruck voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Etzella Ettelbruck op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 13 wedstrijden met Etzella Ettelbruck geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 61.5%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige National Division-seizoen speelde Etzella Ettelbruck 12 wedstrijden, met 2 overwinningen, 2 gelijkspelen en 8 nederlagen. De ploeg scoorde 10 doelpunten (0.8 per wedstrijd), kreeg er 24 tegen en hield 2 keer de nul.

Etzella Ettelbruck heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €880.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Etzella Ettelbruck blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Etzella Ettelbruck is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.