Arka Gdynia U19 Прогнози, статистики и форма
AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.
5
Прогнозирани мачове
–
Предвидимост
LWLLL
Скорошна форма
0.93
Голове / мач
Arka Gdynia U19 няма победа като гост в последните 7 мача
Следващ мач
Central Youth League · пт, 6 ноември · 09:00 ч.
Arka Gdynia U19
VS
Wisla Krakow U19
Best Tip
Коефициент
Увереност
6.3/10
Отключи прогнозата
Последни мачове
Zaglebie Lubin U19 срещу Arka Gdynia U19, Central Youth League, начален час 11:00. Коефициенти: домакин 1.46, равен 4.70, гост 4.40. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.46, увереност 8.0/10. Краен резултат 7–0, печеливша прогноза.
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 срещу Polonia Warszawa U19, Central Youth League, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 3.20, равен 3.90, гост 1.85. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.26, увереност 8.0/10. Краен резултат 1–0, губеща прогноза.
Arka Gdynia U191
Polonia W. U190Arkonia U19 срещу Arka Gdynia U19, Central Youth League, начален час 11:00. Коефициенти: домакин 1.90, равен 4.10, гост 3.65. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.30, увереност 8.0/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Arkonia U191
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 срещу Stal Rzeszow U19, Central Youth League, начален час 09:30. Коефициенти: домакин 2.30, равен 4.00, гост 2.37. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.49, увереност 5.2/10. Краен резултат 2–3, печеливша прогноза.
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193Gornik Zabrze U19 срещу Arka Gdynia U19, Central Youth League, начален час 11:00. Коефициенти: домакин 1.65, равен 4.55, гост 3.90. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.65, увереност 1.2/10. Краен резултат 5–1, печеливша прогноза.
Gornik Z. U195
Arka Gdynia U191
Край
1.46
4.70
4.40
1
O2.5
Да
1
8.0
✓ 1
Край
3.20
3.90
1.85
2
O2.5
Да
X2
8.0
X2
Край
▴1.90
▾4.10
▾3.65
1
O2.5
Да
1X
8.0
✓ 1X
Край
2.30
4.00
2.37
2
O2.5
Да
X2
5.2
✓ X2
Край
▴1.65
4.55
▾3.90
1
O2.5
Да
1
1.2
✓ 1
Сезонна статистика
Central Youth League
13Мачове
Процент победи 15%
Разбивка на представянето
| Показател | Домакин | Гост | Общо |
|---|---|---|---|
| Мачове | 7 | 6 | 13 |
| Победи | 2 | 0 | 2 |
| Равенства | 2 | 1 | 3 |
| Загуби | 3 | 5 | 8 |
| Вкарани голове | 9 | 4 | 13 |
| Допуснати голове | 10 | 20 | 30 |
| Средно вкарани голове | 1.3 | 0.7 | 1.0 |
| Средно допуснати голове | 1.4 | 3.3 | 2.3 |
| Сухи мрежи | 2 | 0 | 2 |
| Без вкаран гол | 1 | 3 | 4 |
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин1-0
Гост-
Най-тежка загуба
Домакин2-3
Гост7-0
Най-много вкарани голове
Домакин2
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост7
Серии
Победи1
Загуби7
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Вкарани
Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
1Червени
Отбелязани голове
Над 0.569%
9 мача
Над 1.531%
4 мача
Над 2.50%
0 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача
Играчи
Няма налични данни за играчите
Класиране
| # | Отбор | М | Г | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35-20 | 28 |
| 2 |
|
13 | 24-13 | 25 |
| 3 |
|
13 | 17-16 | 21 |
| 4 |
|
13 | 30-24 | 21 |
| 5 |
|
13 | 29-21 | 21 |
| 6 |
|
13 | 23-14 | 21 |
| 7 |
|
13 | 19-19 | 20 |
| 8 |
|
13 | 23-23 | 18 |
| 9 |
|
13 | 25-25 | 17 |
| 10 |
|
13 | 23-19 | 17 |
| 11 |
|
13 | 23-25 | 16 |
| 12 |
|
13 | 12-19 | 15 |
| 13 |
|
13 | 19-28 | 15 |
| 14 |
|
13 | 11-19 | 12 |
| 15 |
|
13 | 13-24 | 11 |
| 16 |
|
13 | 13-30 | 9 |
Relegation
В текущия сезон на Central Youth League Arka Gdynia U19 записа 2 победи, 3 равенства и 8 загуби в 13 мача, отбелязвайки 13 гола (1.0 на мач) и допускайки 30, при 2 мача без допуснат гол.
NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Arka Gdynia U19 остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.
Arka Gdynia U19 е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.