Arka Gdynia U19 Ramalan, statistik & prestasi
Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.
5
Perlawanan diramal
–
Kadar kebolehramalan
LWLLL
Prestasi terkini
0.93
Gol / perlawanan
Arka Gdynia U19 tanpa kemenangan di tempat lawan dalam 7 perlawanan terakhir
Perlawanan seterusnya
Central Youth League · Jum, 6 Nov · 09:00
Arka Gdynia U19
VS
Wisla Krakow U19
Best Tip
Odds
Keyakinan
6.3/10
Buka ramalan
Perlawanan terkini
Zaglebie Lubin U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, sepak mula 11:00. Odds: 1.46 tuan rumah, 4.70 seri, 4.40 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.46, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 7–0, ramalan tepat.
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Polonia Warszawa U19, Central Youth League, sepak mula 14:00. Odds: 3.20 tuan rumah, 3.90 seri, 1.85 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.26, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan meleset.
Arka Gdynia U191
Polonia W. U190Arkonia U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, sepak mula 11:00. Odds: 1.90 tuan rumah, 4.10 seri, 3.65 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.30, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Arkonia U191
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, sepak mula 09:30. Odds: 2.30 tuan rumah, 4.00 seri, 2.37 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.49, keyakinan 5.2/10. Keputusan akhir 2–3, ramalan tepat.
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193Gornik Zabrze U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, sepak mula 11:00. Odds: 1.65 tuan rumah, 4.55 seri, 3.90 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.65, keyakinan 1.2/10. Keputusan akhir 5–1, ramalan tepat.
Gornik Z. U195
Arka Gdynia U191
Tamat
1.46
4.70
4.40
1
O2.5
Ya
1
8.0
✓ 1
Tamat
3.20
3.90
1.85
2
O2.5
Ya
X2
8.0
X2
Tamat
▴1.90
▾4.10
▾3.65
1
O2.5
Ya
1X
8.0
✓ 1X
Tamat
2.30
4.00
2.37
2
O2.5
Ya
X2
5.2
✓ X2
Tamat
▴1.65
4.55
▾3.90
1
O2.5
Ya
1
1.2
✓ 1
Statistik musim
Central Youth League
13Perlawanan
Kadar kemenangan 15%
Perincian prestasi
| Statistik | Tuan rumah | Pelawat | Jumlah |
|---|---|---|---|
| Perlawanan | 7 | 6 | 13 |
| Menang | 2 | 0 | 2 |
| Seri | 2 | 1 | 3 |
| Kalah | 3 | 5 | 8 |
| Gol dijaringkan | 9 | 4 | 13 |
| Gol dibolosi | 10 | 20 | 30 |
| Purata gol dijaringkan | 1.3 | 0.7 | 1.0 |
| Purata gol dibolosi | 1.4 | 3.3 | 2.3 |
| Tanpa bolos | 2 | 0 | 2 |
| Gagal menjaringkan gol | 1 | 3 | 4 |
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah1-0
Pelawat-
Kekalahan terbesar
Tuan rumah2-3
Pelawat7-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah2
Pelawat2
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah3
Pelawat7
Rentetan
Menang1
Kalah7
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Dijaringkan
Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
1Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.569%
9 Perlawanan
Lebih 1.531%
4 Perlawanan
Lebih 2.50%
0 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan
Pemain
Tiada data pemain tersedia
Kedudukan
| # | Pasukan | P | G | M |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35-20 | 28 |
| 2 |
|
13 | 24-13 | 25 |
| 3 |
|
13 | 17-16 | 21 |
| 4 |
|
13 | 30-24 | 21 |
| 5 |
|
13 | 29-21 | 21 |
| 6 |
|
13 | 23-14 | 21 |
| 7 |
|
13 | 19-19 | 20 |
| 8 |
|
13 | 23-23 | 18 |
| 9 |
|
13 | 25-25 | 17 |
| 10 |
|
13 | 23-19 | 17 |
| 11 |
|
13 | 23-25 | 16 |
| 12 |
|
13 | 12-19 | 15 |
| 13 |
|
13 | 19-28 | 15 |
| 14 |
|
13 | 11-19 | 12 |
| 15 |
|
13 | 13-24 | 11 |
| 16 |
|
13 | 13-30 | 9 |
Relegation
Dalam musim Central Youth League semasa, Arka Gdynia U19 mencatatkan 2 kemenangan, 3 seri dan 8 kekalahan dalam 13 perlawanan, menjaringkan 13 gol (1.0 setiap perlawanan) dan dibolosi 30 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.
NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Arka Gdynia U19 yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.
Arka Gdynia U19 hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.