Arka Gdynia U19 Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
5
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LWLLL
Hiljutine vorm
0.93
Väravad / mäng
Arka Gdynia U19 on võõrsil viimases 7 mängus jäänud võiduta
Järgmine mäng
Central Youth League · R, 6. nov · 09:00
Arka Gdynia U19
VS
Wisla Krakow U19
Best Tip
Koefitsient
Usaldus
6.3/10
Ava ennustus
Viimased mängud
Zaglebie Lubin U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.46 koduvõit, 4.70 viik, 4.40 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.46, usaldus 8.0/10. Lõppseis 7–0, vihje oli tabamus.
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Polonia Warszawa U19, Central Youth League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.20 koduvõit, 3.90 viik, 1.85 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.26, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Arka Gdynia U191
Polonia W. U190Arkonia U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 4.10 viik, 3.65 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.30, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Arkonia U191
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 4.00 viik, 2.37 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.49, usaldus 5.2/10. Lõppseis 2–3, vihje oli tabamus.
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193Gornik Zabrze U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 4.55 viik, 3.90 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.65, usaldus 1.2/10. Lõppseis 5–1, vihje oli tabamus.
Gornik Z. U195
Arka Gdynia U191
Lõpp
1.46
4.70
4.40
1
O2.5
Jah
1
8.0
✓ 1
Lõpp
3.20
3.90
1.85
2
O2.5
Jah
X2
8.0
X2
Lõpp
▴1.90
▾4.10
▾3.65
1
O2.5
Jah
1X
8.0
✓ 1X
Lõpp
2.30
4.00
2.37
2
O2.5
Jah
X2
5.2
✓ X2
Lõpp
▴1.65
4.55
▾3.90
1
O2.5
Jah
1
1.2
✓ 1
Hooaja statistika
Central Youth League
13Mängud
Võidumäär 15%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 7 | 6 | 13 |
| Võidud | 2 | 0 | 2 |
| Viigid | 2 | 1 | 3 |
| Kaotused | 3 | 5 | 8 |
| Löödud väravad | 9 | 4 | 13 |
| Sisse lastud väravad | 10 | 20 | 30 |
| Keskm. löödud väravad | 1.3 | 0.7 | 1.0 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 1.4 | 3.3 | 2.3 |
| Nullimängud | 2 | 0 | 2 |
| Mängud väravata | 1 | 3 | 4 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu1-0
Võõrsil-
Suurim kaotus
Kodu2-3
Võõrsil7-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil7
Seeriad
Võit1
Kaotus7
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.569%
9 mängu
Üle 1.531%
4 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35-20 | 28 |
| 2 |
|
13 | 24-13 | 25 |
| 3 |
|
13 | 17-16 | 21 |
| 4 |
|
13 | 30-24 | 21 |
| 5 |
|
13 | 29-21 | 21 |
| 6 |
|
13 | 23-14 | 21 |
| 7 |
|
13 | 19-19 | 20 |
| 8 |
|
13 | 23-23 | 18 |
| 9 |
|
13 | 25-25 | 17 |
| 10 |
|
13 | 23-19 | 17 |
| 11 |
|
13 | 23-25 | 16 |
| 12 |
|
13 | 12-19 | 15 |
| 13 |
|
13 | 19-28 | 15 |
| 14 |
|
13 | 11-19 | 12 |
| 15 |
|
13 | 13-24 | 11 |
| 16 |
|
13 | 13-30 | 9 |
Relegation
Praegusel Central Youth League hooajal on Arka Gdynia U19 saavutanud 2 võitu, 3 viiki ja 8 kaotust 13 mängus, lüües 13 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 30, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Arka Gdynia U19 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Arka Gdynia U19 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.