Arka Gdynia U19 Tipy, statistiky a forma
AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
LWLLL
Aktuální forma
0.93
Góly / zápas
Arka Gdynia U19: série 7 venkovních zápasů bez výhry
Příští zápas
Central Youth League · pá 6. listopadu · 9:00
Arka Gdynia U19
VS
Wisla Krakow U19
Best Tip
Kurz
Důvěra
6.3/10
Odemknout predikci
Poslední zápasy
Zaglebie Lubin U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, výkop 11:00. Kurzy: 1.46 domácí, 4.70 remíza, 4.40 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.46, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 7–0, tip vyšel.
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Polonia Warszawa U19, Central Youth League, výkop 14:00. Kurzy: 3.20 domácí, 3.90 remíza, 1.85 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.26, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Arka Gdynia U191
Polonia W. U190Arkonia U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, výkop 11:00. Kurzy: 1.90 domácí, 4.10 remíza, 3.65 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.30, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Arkonia U191
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, výkop 09:30. Kurzy: 2.30 domácí, 4.00 remíza, 2.37 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.49, důvěra 5.2/10. Konečný výsledek 2–3, tip vyšel.
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193Gornik Zabrze U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, výkop 11:00. Kurzy: 1.65 domácí, 4.55 remíza, 3.90 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.65, důvěra 1.2/10. Konečný výsledek 5–1, tip vyšel.
Gornik Z. U195
Arka Gdynia U191
Konec
1.46
4.70
4.40
1
O2.5
Ano
1
8.0
✓ 1
Konec
3.20
3.90
1.85
2
O2.5
Ano
X2
8.0
X2
Konec
▴1.90
▾4.10
▾3.65
1
O2.5
Ano
1X
8.0
✓ 1X
Konec
2.30
4.00
2.37
2
O2.5
Ano
X2
5.2
✓ X2
Konec
▴1.65
4.55
▾3.90
1
O2.5
Ano
1
1.2
✓ 1
Statistiky sezóny
Central Youth League
13Zápasy
Procento výher 15%
Přehled výkonů
| Údaj | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 7 | 6 | 13 |
| Výhry | 2 | 0 | 2 |
| Remízy | 2 | 1 | 3 |
| Prohry | 3 | 5 | 8 |
| Vstřelené góly | 9 | 4 | 13 |
| Inkasované góly | 10 | 20 | 30 |
| Průměr vstřelených gólů | 1.3 | 0.7 | 1.0 |
| Průměr inkasovaných gólů | 1.4 | 3.3 | 2.3 |
| Čistá konta | 2 | 0 | 2 |
| Bez vstřeleného gólu | 1 | 3 | 4 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí1-0
Hosté-
Nejtěžší porážka
Domácí2-3
Hosté7-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí2
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté7
Série
Výhry1
Prohry7
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.569%
9 zápasů
Nad 1.531%
4 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35-20 | 28 |
| 2 |
|
13 | 24-13 | 25 |
| 3 |
|
13 | 17-16 | 21 |
| 4 |
|
13 | 30-24 | 21 |
| 5 |
|
13 | 29-21 | 21 |
| 6 |
|
13 | 23-14 | 21 |
| 7 |
|
13 | 19-19 | 20 |
| 8 |
|
13 | 23-23 | 18 |
| 9 |
|
13 | 25-25 | 17 |
| 10 |
|
13 | 23-19 | 17 |
| 11 |
|
13 | 23-25 | 16 |
| 12 |
|
13 | 12-19 | 15 |
| 13 |
|
13 | 19-28 | 15 |
| 14 |
|
13 | 11-19 | 12 |
| 15 |
|
13 | 13-24 | 11 |
| 16 |
|
13 | 13-30 | 9 |
Relegation
Bilance týmu Arka Gdynia U19 v aktuální sezóně Central Youth League: odehrané zápasy 13, výhry 2, remízy 3, prohry 8, vstřelené góly 13 (1.0 na zápas), inkasované góly 30 a čistá konta 2.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Arka Gdynia U19 zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Arka Gdynia U19 je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.